Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kush eshte Kujtim Kurti?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 51
Vendi : Pejė
Registration date : 14/12/2012

Kush eshte Kujtim Kurti? Empty
MesazhTitulli: Kush eshte Kujtim Kurti?   Kush eshte Kujtim Kurti? EmptyTue Jul 22, 2014 5:42 pm

http://mitrovicali.com/?p=8087#.U8ECr5jYnso.facebook
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 51
Vendi : Pejė
Registration date : 14/12/2012

Kush eshte Kujtim Kurti? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte Kujtim Kurti?   Kush eshte Kujtim Kurti? EmptyTue Jul 22, 2014 5:43 pm

Njė shkrim interesant nga penda e mirenjohur e shkrimtarit Reshat Badallaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 51
Vendi : Pejė
Registration date : 14/12/2012

Kush eshte Kujtim Kurti? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte Kujtim Kurti?   Kush eshte Kujtim Kurti? EmptyThu Jul 24, 2014 3:03 pm

Ja edhe njė shkrim tjetėr pėr Kujtim Kurtin qė ka pėr autor Avdi Ibrahimin

http://diplomacia.dk/lajme/lajme/2457/mos-shpif-kujtim-e-mos-u-b-n-argat-i-derdimenit-haxhi-ku-i.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kush eshte Kujtim Kurti? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte Kujtim Kurti?   Kush eshte Kujtim Kurti? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte Kujtim Kurti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: