Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush do t,i fitoj zgjedhjet nė Prizren?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 50
Vendi : Pejė
Registration date : 14/12/2012

MesazhTitulli: Kush do t,i fitoj zgjedhjet nė Prizren?   Sat Oct 19, 2013 4:49 pm

Kush do ti fitoj zgjedhjet nė Prizren?U motovova tė hapė kėtė temė nga njė shkrim i publicistit e gazetarit tė mirėnjohur Reshat Badallaj.

http://mitrovicali.com/?p=36210
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush do t,i fitoj zgjedhjet nė Prizren?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: