Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Zgjedhjet komunale 2013.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. EmptyFri Oct 11, 2013 11:35 pm

Si do tė jetė Kosova e vitit 2013/2017 cila parti dhe cilėt kandidatė do tė jenė mė tė denjtė pėr t'ja kthyer faqen e re Kosovės dhe shqiptarve nė tė ardhmen.

Jepne mendimintuaj....

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. EmptySun Oct 13, 2013 12:23 pm

Une personalisht nuk besoi qe do te ket shum ndryshime pas ketyre zgjedhjeve ne Kosove.
Per te ndryshuar dic ne kosove nevoitet nje revulocin gjithe popullor per ti larguar keta politikan te korruptuar, qe shkatrrune kosoven ne tersi.
Me deshir do votoja VV, por eshte edhe per lakim partia e foret me talljet e tyre qe ju bein partive ne pushtet, por ja qe as per njern dhe per tjetren nuk kame mundesi te votoi.

Pronto Sofra, shteti yne me derokracin me te zhvilluar ne bote ua mundesone te gjithve te votoin , te gjithve edhe te vdekurve, ndoshta nje dite do te na mundeson edhe neve te votoim qe po bredhim merdianve botrore.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. EmptyMon Oct 14, 2013 2:06 pm

Qysh ka ndryshyme me te njejtit Persona ,
nje sen qe nuk ndryshon qe 13 vjet qysh ndryshon tash.te njejtit persona te njejtet hajna!
Vedhja e votave eshte pergadit qe moti!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Zgjedhjet komunale 2013. Empty
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet komunale 2013.   Zgjedhjet komunale 2013. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zgjedhjet komunale 2013.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: