Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyFri Sep 06, 2013 12:41 am

https://www.change.org/en-GB/petitions/ministrave-t%C3%AB-jasht%C3%ABm-t%C3%AB-anglise-rusis%C3%AB-franc%C3%ABs-austris%C3%AB-gjermanis%C3%AB-italis%C3%AB-anullimin-e-konferenc%C3%ABs-s%C3%AB-londr%C3%ABs-1913-qe-coptoi-shqiperine-ne-5-shtete?utm_campaign=friend_inviter_chat&utm_medium=facebook&utm_source=share_petition&utm_term=permissions_dialog_true
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyFri Sep 06, 2013 12:43 am

Tė gjith Shqiparėt ku do qė jan mund tė voton nė ket link pėr anulimin e Konfercės sė Londres nė vitin 1913, mė tepėr info nė link .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyFri Sep 06, 2013 5:42 am

Eshte mir qe te kujtoim te kaluren ne shqipetare, qe mos te na perseriten keto konferenca.
Por e keqja jon eshte qe po doin mu be 100 vite dhe ne ende vazhdoim me avazin e vjeter, te perqar e ndar.
Nje ide qe duhet te perkrahet por sa ka pesh ne opinjonin e huj, e tonin.
Ne vet jemi fajtor per te kaluren dhe te tashmen. Na ndan te tjeret pa deshir, po he qepo presim...? pse nuk  bashkohemi vet me deshir, apo po presim te na bashkoin te tjeret me dhun 2019...?

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyFri Sep 06, 2013 11:49 am

Drinii te pershendes dhe te uroje cdo te mire.

Eshte rasti qe ta plotesojm kete amanet te te parve tane, per me teper duhet qe sa me shume te organizohemi dhe tģ mbledhim keto nenshkrime qe na jane kerku nga organizatori i ketij PETICIONI te shume pritur nga ideatoret dhe te perflakurit me mish dhe shpirt per Bashkimin e Kombit,prandaj ta ndihmojm se bashku.

Bashkimi pa tjeter se do te behet Duan APO nuk Duan armiqt tane, por sa me shpejt qe te organizohemi aq me shpejt do ta kemi me me pak pasoja per Kombin.

Ju pershendes te gjitheve.

Me Respekt Sofra.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyFri Sep 06, 2013 5:33 pm

Bashkimin se ban peticioni as individet e sidomos tradhtaret qe po na shiten ,,patriota" e sjan askushi hiq!Bashkimin Kombetare e ban populli si ne Gjermanin lindore ti rrzue tradhtaret ! Po besa edhe Politika qeveria ,po qte bajsh kur ne shqiptareve gjithmone na tradhtojne Politikenet, Qeverit pro serbe Greke.
Qesharake me duket kur disa njerez te pa pergjegjshem thirren ne bashkim kombetare,ata te cilet ishin kunder luftes se UCK-se ata qe perbizen UCK-ne ,amanetin dhe gjakun e tyne!Me qojne neveri,gerdi, kura ata bashkpunetore pro serb ,grek ,maqedon po thirren ne bashkim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyTue Sep 10, 2013 10:20 am

Detektiv studjo edhe thellohu mire para se te shkruajsh e ti hedhesh reshtat ne forum.

Keta njerz te cilet kane inicuar kete peticion kane shkruar edhe libra se si te arrihet Bashkimi Kombetar ky peticion eshte nje hap drejt Bashkimit Kombetar por nuk eshte edhe i fundit drejt Bashkimit Kombetar. Prandaj te lus qe te lexos ma shume per veprimtarin e Koco Danaj.

Me respekt Sofra.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyTue Sep 10, 2013 10:42 am

Z.t Sofra kam lexue keto libra ,po me keq ardhje nuk bashkohet Kombi me libra e me njerez si Koqo Danaj.Ky ska autoritet ne Popull,ka qen i perfshim ne Shum Skandale Komuniste.Interesgjinje dallavergjinje ,intrigash...Mos mani ymyt se bashkimin naj ban koqo Danaj ,Gafurr Adili e tipa te tille qe skan lidhje me Atdhetarizem Populli si don keta njerez,po kan interesat personale fitimpruese..
Me RRespekt.
Detektivi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyTue Sep 10, 2013 11:09 am

Detektiv fol me fakte dhe jo pa fakte.

Nese ke fakte shkruj ne vazhdim, e kam fjalen per Koco Danaj.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyThu Sep 12, 2013 5:27 pm

Koēo Danaj si Komunist
I lindur mė 31 mars 1951 nė Tepelenė. Mbasi mbaron gjimnazin nė Tepelenė, nė moshėn 18 vjeē, fillon studimet e larta nė Tiranė, dega Filozofi. Pas diplomimit me rezultate tė shkėlqyera, fillon punė nė Shkodėr, si Sekretar Rinie. Mė pas vjen nė Tiranė si Sekretar nė Komitetin Qėndror tė Rinise. Mbas disa vitesh punė nė kėtė post, nė moshėn 31 vjeē(1982), kalon si Nėndrejtor dhe Shef i Katedrės sė Organizimit tė Partise nė Shkollėn e Lartė tė Partisė. Mė 1986 merr titullin Doktor i Shkencave Politike. Mė 1988 ēohet nė detyrėn e Sekretarit tė Partisė nė Rrethin e Sarandės. Mė 1990 vjen nė Tiranė dhe bashkpunon me disa gazeta si Analist Politik i Pavarur. Mė 1992 detyrohet tė largohet nga Shqipėria dhe qėndron nė Zvicėr deri mė shtator tė 1997. Gjatė kėsaj periudhe, bashkpunon ngushtė me redaksinė e gazetės "Zėri i Kosovės" dhe shkruan nė disa revista dhe gazeta tė diasporės. Nė Shtator 1997 kthehet nė Shqipėri dhe vazhdon tė punojė si Analist Politik i Pavarur. Mė Nėntor 1999 fillon punėn si Shefi i Kabinetit dhe Kėshilltar Politik i Kryetarit tė Partisė Socialiste Shqiptare, Z. Fatos Nano. Prej Shtatorit 2000 deri nė Shkurt 2002 punon si Kėshilltar Politik i Kryeministrit tė Shqipėrise tė asaj kohe, Z. Ilir Meta. Nga Shkurti 2002 deri ne Korrik 2002 punon si Kėshilltar pranė Kryeministrit tė Shqipėrisė, Z. Pandeli Majko. Shtator 2002 deri mė Shtator 2003 punon si Kėshilltar i Zėvendėskryeminitrit dhe Ministrit tė Punėve tė Jashtme Z.Ilir Meta. Z. Danaj ėshtė Drejtor i Qėndrės sė Prognozave Politike dhe Sociale.
Ka o na dalin patriota keta komunista si ne kosove si ne Shqiperi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptySat Sep 14, 2013 1:50 am

I gjori K.Danaj asnjeher pa pune nuk paska mbet, ne shqipetaret jemi te cuditshem nuk i doim puntoret e te ndershmit, por rrugaqet e mashtrusit . Per ju detektivi eshte ndryshe ti i zbulon te gjithat ama nje ende nuk e ke zbulu e kuptu se Puna te ben njeri, e ata qe vetum flasin dhe nuk veproin kot, ende nuk i ke zbulu.
Komunistat po dalin patriota pasi keta te tjeret asgje nuk po bein vetum po i etiketoin te tjeret si ne ket rast e teme.
K.Danajt i uroi pune te mbar dhe shendet.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptySat Sep 14, 2013 5:25 pm

Drini i kam zbulue edhe ata qe vetem flasin dhe nuk veprojne !Po ka aq Shum sa qe nuk do mirrem me ta fare!
Patriota me bateri kemi sa te dush...po patriota qe veprojne skemi fare APO Shum pak!Apo ndryshe nuk kann hapsir dhe mundesi te veprojne se jan te izoluar!
keshtu na kishte denue Historia neve shqiptareve te ngrat ,qe ma Shum mirremi me pune te kota! Me pak e dojm vetveten dhe te miren e femijeve tone se sa te miren e te huajve!
Servil shpijuna ,tradhtare ,hajna ,sevdali e qka jo! Nuk e dije se ku do te perfundojme! E dije qe eshte keq po do te bahet edhe me keq! Qaq dije !
Bashkim te shqiptareve kurr sdo kete me keta njerez me keta Politikan qe kemi ne trojet shqiptare me keto men qe kemi do jemi aty ku jemi!
pershendetje e mos u merzit se Shum Burra ka pas para neve e sun kann ba asgja ne kete drejtim !
Futja gjume e fleje rehat!
Pershendetje shume mos u merzit shume...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyFri Sep 20, 2013 11:12 am

Hiq mos u merzit detektiv se do tja futi gjumit, por po kam frig se nuk do ja shoh hajrin gjumit si Lepuroshi, e friga nga endrrat o detetkvi.
Ti e di si thon gjermanet ai qe zgjohet heret i rremben dy fate, ne lere qe po zgjohem te fundit por jemi edhe ne kllap...!
Me u merzit nuk e kam ndermend, por ajo qe po me mundon meseshumti esht qe nuk po mesoim nga e kaluara jone 100 vite me par, ama dic do te ndryshon ne keto 100 vitet tjera jam i sigurt.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptySat Sep 21, 2013 10:23 pm

Po po do te ndryshon.
Mir do bahet per ne pas 1000 vite!
kaloni mir e ishalla i mrrijm edhe 1000 vjet e do shohim bashkimin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyMon Sep 23, 2013 12:56 am

Detektiv faleminderit per biografin qe solle te Koco Danaj;

Koēo Danaj si Komunist
I lindur mė 31 mars 1951 nė Tepelenė. Mbasi mbaron gjimnazin nė Tepelenė, nė moshėn 18 vjeē, fillon studimet e larta nė Tiranė, dega Filozofi. Pas diplomimit me rezultate tė shkėlqyera, fillon punė nė Shkodėr, si Sekretar Rinie. Mė pas vjen nė Tiranė si Sekretar nė Komitetin Qėndror tė Rinise. Mbas disa vitesh punė nė kėtė post, nė moshėn 31 vjeē(1982), kalon si Nėndrejtor dhe Shef i Katedrės sė Organizimit tė Partise nė Shkollėn e Lartė tė Partisė. Mė 1986 merr titullin Doktor i Shkencave Politike. Mė 1988 ēohet nė detyrėn e Sekretarit tė Partisė nė Rrethin e Sarandės. Mė 1990 vjen nė Tiranė dhe bashkpunon me disa gazeta si Analist Politik i Pavarur. Mė 1992 detyrohet tė largohet nga Shqipėria dhe qėndron nė Zvicėr deri mė shtator tė 1997. Gjatė kėsaj periudhe, bashkpunon ngushtė me redaksinė e gazetės "Zėri i Kosovės" dhe shkruan nė disa revista dhe gazeta tė diasporės. Nė Shtator 1997 kthehet nė Shqipėri dhe vazhdon tė punojė si Analist Politik i Pavarur. Mė Nėntor 1999 fillon punėn si Shefi i Kabinetit dhe Kėshilltar Politik i Kryetarit tė Partisė Socialiste Shqiptare, Z. Fatos Nano. Prej Shtatorit 2000 deri nė Shkurt 2002 punon si Kėshilltar Politik i Kryeministrit tė Shqipėrise tė asaj kohe, Z. Ilir Meta. Nga Shkurti 2002 deri ne Korrik 2002 punon si Kėshilltar pranė Kryeministrit tė Shqipėrisė, Z. Pandeli Majko. Shtator 2002 deri mė Shtator 2003 punon si Kėshilltar i Zėvendėskryeminitrit dhe Ministrit tė Punėve tė Jashtme Z.Ilir Meta. Z. Danaj ėshtė Drejtor i Qėndrės sė Prognozave Politike dhe Sociale.
Ka o na dalin patriota keta komunista si ne kosove si ne Shqiperi!


Mire Detektiv cka ka te keqe nga kjo biografi, me sa lexova une ne ate biografi ... as nuk eshte tradhtar, as i pa dijshem dhe as , as ,as ,as gje te keqe.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
stabili
Anėtar
Anėtar
stabili

Male
Numri i postimeve : 459
Age : 61
Vendi : Kosove
Registration date : 10/05/2008

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyMon Sep 23, 2013 9:24 am

Dallimi nė mes tė atyre qė paraqiten tė mencur dhe atyre qė janė tė tillė ėshtė cilėsorė – tė parėt janė tė tejdukshėm e tė dytėt pėrmbajtsorė ! Po ti qesish nė peshore – pėr tė parėt treguesi s’lėvizė fare e tė dytėt mund tė mos i bajė dot !
Populli thot "Mos iu frigo qenit qė leh;nuk tė kafshon sepse i zoti e ka mėsu tė bėjė vetėm zhurmė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyThu Sep 26, 2013 12:07 am

Ju lumt pėr komentet dhe siq duket ashtu ėshtė vetėm fjal e fjal e pun hiq .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyFri Oct 04, 2013 10:09 pm

hhaa po mir e ke Bashkom per disa po jo te gjith rrin duer kryq, disa po veprojn e po gjallrojn po tupanin sun po e merr njeri me dal me tupan se un pu veproj. por sido qoft klm ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyMon Oct 07, 2013 12:01 am

Xhem, hqi mos u ndale, Bashkomi nga zemra e plasur e thote  se vtum fjal, aty ku del tyme, edhe flaka pritete, edhe fjal ku ka ka diq, hahaha.
E anuloim ne Londren kur e beim nje conference ne Prizren, a Tetov.
Per Ribashkim...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyMon Oct 14, 2013 2:13 pm

Po po bash mknaqt krejt u ba Puna me konferenca ...na myten me konferenca e fjala!
Bashkomi bashkomi qysh jo veq tallava ,e anulojm ne valla jemi te zote !
Bahet mir bahet ,Shum kena qef me andrrue bile edhe diten shohim andrra! Interesant Popull jemi!
Boll qe pi bajm qef vetvetes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyTue Oct 15, 2013 12:41 am

Konferca u knaqėm sa nė Londėr e Berlin e ne Rambuje e Bruksel po pėr qka se jo pėr tė mirėn  ton po pėr armiqt e pėrhershėm .
Mė i keq arkmiku i mbrendėshėm se i jashtmi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres EmptyTue Oct 15, 2013 10:12 am

Haaaa Bashkom me ven e ke bash qashtu eshte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty
MesazhTitulli: Re: Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres    Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Peticioni pėr anulimin e konferencės sė Londres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: