Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Mediat dhe te rinjet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LindaMorina
Fillestar/e
Fillestar/e
LindaMorina

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Vendi : Suharekė
Profesioni/Hobi : Studente
Registration date : 15/08/2013

Mediat dhe te rinjet Empty
MesazhTitulli: Mediat dhe te rinjet   Mediat dhe te rinjet EmptyFri Aug 23, 2013 9:54 pm

Cfare lloj mediash perdorni per informim? Sa e degjoni radion? Sa i besoni mediave dhe informatave te tyre? Pergjigjuni ne pyejte te ngjashme si keto ne anketen mbi te rinjet dhe mediat. Kjo ankete do te ju marre vetem 5 minuta te kohes suaj, dhe pergjigjet tuaja do te jene plotesisht anonime!

Faleminderit paraprakisht per kohen tuaj!
Linku per anketen: https://www.surveymonkey.com/s/kosovo-youth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Mediat dhe te rinjet Empty
MesazhTitulli: Re: Mediat dhe te rinjet   Mediat dhe te rinjet EmptySat Aug 24, 2013 11:33 am

Pershendetje, une mendova se per forum eshte hapur kjo tem , me vones e vrejta linkun , .
Une per mediash vetum netit ja hedhi nga nje sy, te tjerat nuk ja vlen kohen ta humbishe qe ti shikosh.
Asgje e re . Rinia jon ishte harruar dhe eshte harruar. Fajtor per ket jan vet...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aniata
Fillestar/e
Fillestar/e
aniata

Female
Numri i postimeve : 4
Age : 38
Vendi : Albania
Registration date : 28/08/2013

Mediat dhe te rinjet Empty
MesazhTitulli: Re: Mediat dhe te rinjet   Mediat dhe te rinjet EmptyWed Aug 28, 2013 11:22 am

Unė pajtohem me shqyrtimin e fundit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LindaMorina
Fillestar/e
Fillestar/e
LindaMorina

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Vendi : Suharekė
Profesioni/Hobi : Studente
Registration date : 15/08/2013

Mediat dhe te rinjet Empty
MesazhTitulli: Re: Mediat dhe te rinjet   Mediat dhe te rinjet EmptyThu Aug 29, 2013 1:32 am

me rendesi me kqyr diqka edhe interneti e mediat sociale na njoftojn per gjithqka..:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Mediat dhe te rinjet Empty
MesazhTitulli: Re: Mediat dhe te rinjet   Mediat dhe te rinjet EmptySat Aug 31, 2013 11:22 am

Eshte mese e verte se nga neti Linda mesoim dic, dhe une mu per ket arsy ija hedhi nga nje sy, hahaha nje qik shaka, iu uroi nje mirseardhej ne formin ton. Gjithe te mirat

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LindaMorina
Fillestar/e
Fillestar/e
LindaMorina

Female
Numri i postimeve : 3
Age : 29
Vendi : Suharekė
Profesioni/Hobi : Studente
Registration date : 15/08/2013

Mediat dhe te rinjet Empty
MesazhTitulli: Re: Mediat dhe te rinjet   Mediat dhe te rinjet EmptyTue Sep 03, 2013 1:24 pm

Faleminderit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Mediat dhe te rinjet Empty
MesazhTitulli: Re: Mediat dhe te rinjet   Mediat dhe te rinjet Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mediat dhe te rinjet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: