Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 "Zoti Shok" liber nga autori Petro Dudi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PetroDudi
Fillestar/e
Fillestar/e
PetroDudi

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 76
Vendi : Tirane
Registration date : 13/08/2013

"Zoti Shok" liber nga autori Petro Dudi  Empty
MesazhTitulli: "Zoti Shok" liber nga autori Petro Dudi    "Zoti Shok" liber nga autori Petro Dudi  EmptyTue Aug 13, 2013 1:05 pm

Liber permbledhes me poezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Zoti Shok" liber nga autori Petro Dudi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: