Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bashkimi Kombėtar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Bashkimi Kombėtar   Mon Feb 25, 2013 1:47 am

Forumistė tė nderuar duke marrė parasysh se kohėve te fundit pothuajse po flitet me tė madhe nėpėr mediat publike pėr Bashkimin Kombėtar, si ta finalizojm kėtė amanet tė tė parėve tanė.


Posht i kamė vėnė disa linke nė tė clat flitet pėr Bashkimin Kombėtar ndėgjoni dhe jepne mendimin tuaj lidhur me temėn.


https://www.youtube.com/watch?v=54oDmxZc_e8&feature=player_detailpage#t=10s


https://www.youtube.com/watch?v=eS0ZzQHrE_o&feature=player_detailpage#t=28s


https://www.youtube.com/watch?v=_YRYIj0NMnI&feature=player_detailpage#t=5s

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Bashkimi Kombėtar   Mon Feb 25, 2013 4:54 pm

Njė kėng qė flet mė shum sa e sa faqe shkrimi.dėgjim tė kėnshėm


https://www.youtube.com/watch?v=TAGRtZKY80I
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Bashkimi Kombėtar   Fri Mar 01, 2013 1:06 amE pasket hapur ket tem me disa linke, edhe un po sjelli ket link qe te kuijtoim se per cka luftuam, per kosov e nje Shqiperi apo per nje kosov multi kulti te izoluar si nje kamp perqendrimi._________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bashkimi Kombėtar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bashkimi Kombėtar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: