Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania. Empty
MesazhTitulli: Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania.   Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania. EmptyThu Feb 14, 2013 5:28 am

Information of the presidency of the IAWPA, Pegasi, Albania.
Agron Shele, ex General – Secretary, left with his request from his post, and he is replaced by the painter and poetess Flutura Maēi, loosing in this way all the rights to represent the IAWPA, Pegasi.
President od the IAWPA "PEGASI" ALBANIA
Kristaq F. Shabani

ALBANIA 13.02.2013


Informazione della Presidenza dell’Associazione Internazionale di Scrittori, Artisti e Poeti, "Pegasi' Albania.

Agron Shele, ex Segretario – Generale se ne andato con la sua richiesta dal suo posto, e viene sostituito dalla pittrice e dalla poetessa Flutura Maēi, perdendo in questo modo tutti i diritti per rappresentare L’associazione Internazionale di Scrittori, Artisti e Poeti, “Pegasi”, Albania.
Presidente
Kristaq F. Shabani
ALBANIA 13.02.2013
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
 
Information of the presidency of the IAWPA,"Pegasi"Albania.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: