Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI Empty
MesazhTitulli: SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI   SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI EmptyThu Feb 14, 2013 5:26 am

SEKRETARJA E PERGJITHSHME E RE E LIDHJES NDERKOMBETARE TE POETEVE SHKRIMTAREVE DHE ARTISTEVE PEGASI"ALBANIA PIKTORIA DHE POETJA E TALENTUAR, FLUTURA MAĒI, TIRANE ALBANIA


E nderuara Flutura ,ju keni qene artiste qe kur lindet , dhe me shume kulture dhe art, humanizem me marredhenie te jashtezakonshme me njerezit , ju prodhoni art nete shprehur dhe penelin tuaj, si dhe varg prej botes suaj shpirterore te pasur . Ke vizion te cilin ekeni shprehur kudo... Ka ardhur koha qe, siē shpreh sapo nje shkencetar i fushes se letersise ka ikur koha e dytesise ... Ju uroj detyren dhe shpresoj shume ne kontributin Tuaj per ecurin e metejshme te LIDHJES NDERKOMBETARE TE POETEVE, SHKRIMTAREVE DHE ARTISTEVE "PEGASI"ALBANIA DHE TE STAFIT TE SAJ ME EMRA TE RINJ DHE TE NJOHUR... SUKSESE! E FILLOJME VEPRIMTARINE ME SHEN VALENTININ...
[img][/img][img][/img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
begishe_gashi@hotmail.com
Fillestar/e
Fillestar/e
begishe_gashi@hotmail.com

Female
Numri i postimeve : 23
Age : 60
Vendi : rezall skenderaj
Registration date : 13/02/2013

SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI Empty
MesazhTitulli: Re: SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI   SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI EmptyFri Oct 18, 2013 7:05 pm

ju lutemi sem kam deshir ta di per lektyrimin e libriy qe kam per ta shtypur . iu pershendes begishe_gashi@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SEKRETARE e PERGJITHSHME E LNPSHA "PEGASI" FLUTURA MAĒI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: