Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kush asht Ramush Haradinaj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dodgjeka
Anėtar i ri
Anėtar i ri
dodgjeka

Male
Numri i postimeve : 76
Age : 80
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ėn penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyMon Feb 11, 2013 1:36 pm

A din kush me pėrshkrua statusin e Ramush Haradinaj?
Dikush e kritikon,dikush e luvdon.Ēka asht e vrteta?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gurraelecit.blogspot.com
dodgjeka
Anėtar i ri
Anėtar i ri
dodgjeka

Male
Numri i postimeve : 76
Age : 80
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ėn penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptySat Jul 27, 2013 10:26 am

E besoj se nuk guxon kurrkush me komentua statusin e Ramush Haradinaj.Kush āsht aj njeri?A ka luftua pėr vetin a pėr Kosov?A i ka Hotelet n'bregdetin e Shqipnis e Shpijat ėn Tiran, si ka shkrua Süd Deutsche Zeitung?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gurraelecit.blogspot.com
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyTue Aug 06, 2013 2:12 am

Trim pa diskutim dhe Atdhetar njashtu, por dhe mafioz i kullum pa diskutim citat i Adem Demaqit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dodgjeka
Anėtar i ri
Anėtar i ri
dodgjeka

Male
Numri i postimeve : 76
Age : 80
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ėn penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyTue Aug 06, 2013 12:16 pm

Shum i neruoshimi Xhema,ēfar trimit asht aj ēi e ka plaēkit popullin.Trim e Mafioz nuk shkoj bashk i neruoshimi Xhemaj.Trimat Shqiptar nuk kan kqyr interesat e veta por t'popullit.Mir se ka lān me vra Serbet,po pse ka lān me vra Kosovart?A asht trimn aj ēi e vret Vėllaun e vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gurraelecit.blogspot.com
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyThu Aug 08, 2013 1:08 am

DOD un e thash mendimin tim njejt mendoj si Adem Demaqi, te gjith at sakrific Ramushi dhe te gjith ata qe sillen dhe u sollen ashtu siq nuk ju ka hije,nuk jam me ta ma. sakrifica e tyre esht e pa diskutushme por, e kan ba m....)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? EmptyThu Aug 08, 2013 10:32 am

kta skan te drejt te thirren ne luften e uck-se sepse kann tradhtue luften betimin e dhane .
Pas lufte jan hajnat ma te mdheje servila ,tradhtar te gjithe .
keta kann tradhtue luften dhe popullin! per karrig e pushtet! keta jan vegel e eulexit amerikes dhe serbise!
Populli nuk duhet ti votoje ma keta servile as aak as pdk as ldk as akr,qe pas luftes shume te keqija i ban popullit dhe kosoves!Keto Parti jan dor e zgjatun e Serbise sepse me kushte jan ne Politik!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kush asht Ramush Haradinaj? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush asht Ramush Haradinaj?   Kush asht Ramush Haradinaj? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush asht Ramush Haradinaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: