Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 51
Vendi : Pejė
Registration date : 14/12/2012

Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj   Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj EmptyTue Jan 01, 2013 5:36 pm

Shpifje do tė thotė fjalė tė rreme,trillime,gjėra tė paqena,qė thuhen pėr ti pėrlyer dikujt emrin e mire,pėr ti ngarkuar njė faj qė nuk e ka bėrė,pėr tė njollosur diēka.Prandaj shpifja dėnohet mė ligj.

Mė ka rastisur shpesh tė lexoj nė forumin:”Bashkimi Kombėtar”,nga disa formuist qė shpifin lloj-lloj gjėrash pėr UĒK-nė,UĒ Kombėtare nė Maqedoni dhe UĒPMB-nė,si dhe ofendohet e fyhet mbarė historia e Kombit Shqiptar.Flasin udhė e pa udhė,flasin ēfarė u vjen pėr goje,flasin pa u menduar.Ndoshta nga kėta individ shtikeq qė fusin spica qė nxisin tinėzisht njėrin kundėr tjetrit,qė kallėzon njėrin a tjetrin te armiku,pėr inate tėrėsisht personale.

Andaj tė nderuar forumist po rihapi kėtė temė mė qėllimin e vetėm qė tė debatojmė me gjuhėn e argumenteve dhe jo mė gjuhėn e urrejtjės ndaj njėri tjetrit.Sepse shqiptarisė i duhet bashkimi e jo ndarja,i duhet mirėkuptimi me njėri tjetrin e jo urrejtja.Uroj qė tė kemi debatues tė mirėfilltė nė kėtė temė qė janė nė gjendje tė mendojnė e kuptojnė arsyeshėm.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 51
Vendi : Pejė
Registration date : 14/12/2012

Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj   Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj EmptyMon Jan 14, 2013 12:55 pm

Gazetari dhe penda tashmė e njohur reshat badallaj alarmon,se shpifja ėshtė gjėja mė e shėmtuar qė bėjnė njerėzit tė tipit alla Haxhi Kuēi,jam tmerruar nga shpifjet dhe ofendimet e kėtij Kuēit tė zi.


Alurmuse! Kujdes Me Kė Flisni Nė Telefon!

23
Share

Autor Shkrimi: RESHAT BADALLAJ

Njė gabel, telefonon nepėr familjet shqiptare dhe mė pas i plason nė Youtube dhe telefonata anonime

Ky gabel para luftės ishte vozitesi i kriminelit Zhelko Razhnjeteviqit-ARKANIT

Cergashi paraqitet me emėra tė huaj dhe ndryshon zėrin, duke thenė se ėshtė; doktor,poet,gjinekolog,minator,kinse punon nė OKB, OSB-e, nė Den Hagė dhe ka me i punėsuar lartė

Nė vitin 1981, UDB-ja jugosllave e dergoi nė Prishtinė, pėr tė zbuluar organizatoret e Demonstratave dhe mbante nofken „maxhupi“

Mė mirė eshtė femrat mos t“i lexojnė ca shkarravina tė fjalorit gabelesh

Ky gabel, qė dikur ishte shqiptar,pranon se ka ndryshuar kombin ne shenje perbuzje,fyen te gjitha portalet shqiptare duke i sharė: ***** taneve

Cilat janė faktet?

Tė nderuar bashkėatdhetarė,

Me kėtė shkrim po i“u drejtohem Juve, qė t“iu vė nė dijeni sepse ėshtė ngritur njė lugat gabel nga varret dhe shqetson shumė familje shqiptare me telefonata duke ndrruar zerin si rrospie (me falni pėr kėtė shprehje), me lloj-lloj emrash dhe pa dijenin dhe urdherin Tuaj i plason ne Youtube dhe ne telefonata anonime. Shumė njerzė ka prerė nė besė, kinse merrė nė interevistė dhe mė pas i shtrembron si te do vetė…

Ky gabel, eshtė Haxhi Latif Kuēi. Per shpifje, rrena dhe gjera tė shumtuara, Avdi Ibrahimi, zevendkomandant i Ruzhdi Saramatit, ka ngritur padi penale nė gjykatė. Per trimėrinė e Ruzhdiut e Avdiut, me sė miri foli dite mė parė, gjeneral Kudusi Lame. Ky gabel thotė se eshtė ashkali.

Njė familje shqiptare Sh. B. me luti shumė tė shkruaj per ketė tė paftyrė dhe tė pandergjegjshem, qė kohė mė parė e kishte shqetsuar njė grua me lloj-lloj fjalesh te nivelit me te ulet. Se nga i siguron numrat e telefonit ky gabel tregon vet qe me poshtė do t“ia japim faktet. Ky maxhup, telefonon nė tė gjithė globin.

Kur ishte nė Kosovė, me Mercedesin e tij ngjyrė portakalli nė tė mbyllur, e ka vozitur kriminelin boteror, Zhelko Razhnjatoviqin-Arkanin (pranon edhe vet). E ka vozitur me fudullek nė shumė feshatra te Kosoves e ne veqanti nė komunen e Suharekes. Qe mė vonė do tė ndodhė KASAPHANA. Gjaksoret serbo-ēetnik, benė hata duke vrarė e duke prerė shqiptarė. Vranė e prenė me sakicė e me hanxhar, dhunuan, plackiten…

Shih pėr kėtė, populli i kesaj ane, me shumė tė drejt, i“a vuri emerin; Haxhi zeza, Haxhi Kuēka, Haxhi hajni, Haxhi gabeli, Haxhi Arkani. Beri shumė zullum pa gjynah ne kombin tonė dhe mu per ketė kerkohet tė vehet para drejtesisė, ndoshta edhe lakun ne qafė. Njė fjalė e popullit thotė:“Qeni i keq, ta bjerė ujkun nė torishtė“…

Tashmė dihet botėrisht, se Latif Dulla, udbash famekeq, ne Sigurimin Shtetror, ne Prizren, Haxhi Kuēken, e dergon si langua per te nuhatur ferkemin e organizatoreve te Demonstratave Revulucionare, qe benė kthesė tė madhe historike dhe qė dridhen themelet e Jugosllavisė sė asaj kohe.

Ky langua mbante nofken „maxhupi“. Ne lokalet e UDB-es, klyshet serbianė:Zenel Celina dhe Latif Dulla, me thanė: „Prano qe ke qene pjesemarres i Demonstratave se kemi deshmitar maxhupin. Latif, zagari tha po e kemi Haxhi Laten“ Per te gjitha keto te zeza te keti gabeli do t“iu japim fakte te shkruara dhe t“i degjoni vete, sepse kurre nė jeten time nuk kam shkruar pa fakte, faksimile. Ėshtė dicka tjeter qe eshtė e hidhur por e vertetė. Mirė do tė ishte te mos e shikojn femijet sepse trishtohen nga ky gabel, flokėpalarė e i pakrehur me njė dialekt trishtues.

Shih per ketė, duke biseduar me z. Shefki Stublla, pa dijenin e tij, por degjoni me vemendje, ky gabel kerkon kinse ky e ka nisur demonstraten. Dhe merreni me mend se ēfarė imagjinatė tė pazhvilluar ka ky gabel, harron se si eshtė e mundur qe njė njeri te organizoje demonstratat dhe kurrė te mos burgoset te pakten njė shuplakė turirit tė mos i jepet, perkundrazi njė policė e puneson nė llotarin serbe, qe me vonė do te vjedh popullin ky hajn.

Ata burra qe kanė organizuar Demonstrat jane dergjur neper kazamatet serbosllave nga 1 deri nė 20 vjet burg,ore torongop! Ēdo mbremje, udbashet, Haxhi Kuēit, i“a ngrinin veshin duke i thenė:“Ēfarė ujė i ke dhenė magarit?“ Spiunazhi i keti gabeli, kishte dhenė shumė fryt. Shumė shqiptarė kishte prur buzėvarrit dhe tenton pa fije turpi popullit tonė tenton t“i hedhur pluhur syve ne pikė tė dites. Kishte degjuar edhe frymarrjen e atdhetareve, qe kishin nisur vallen e lirisė.

Kur shpertheu lufta, Arkani e kerkoi Haxhi Kucken. Por, ky tani mundohet t“a hedh fajin, Ukė Bytyēit, i vrare, qe ai iį paska „futur“ ne mercedes. Uka, tani me nuk flet nga varri…

Ushtia Ēlirimtare e Kosoves (UĒK-ja), kur i beri MĖRCINĖ PĖR KORBA, falangat serbo-ēetnike, mercenaret rus dhe zagaret e tyre i“a mbathen me kater kembet. Ketė ZAGAR UĒK-JA KERKONTE PĖR TA GOZHDUAR SI KRISHTIN NĖ KRYQ. Pranon edhe vetė, e akuzon Fatmir Limen.Iku pa kthyerė koken prapa. Me ndihmen e Arkanit iku ne Francė. Nga Franca, ky spiun,shanė e mallkon kombin tonė, se komb shqiptarė nuk ka, se te gjithe shqiptaret duhet groposur dhe vrare per se gjalli, se te gjithė komandante e UCK-es, duhet lidhur per banderi (shtylle) dhe te gjithe duhet vrare qe luftuan kunder Arkanit, kumbaren e tij. Arkanin, e lavdron deri ne qiell dhe gjekundi asnje grimė fjale nuk e thotė kunder tij dhe merreni me mend para pak ditesh, thote:Nonen te tan shqiptarve. Keshtu shprehet ky ashkali…

Ne shumė portale shqiptare, paraqitet me 100 emra. Me te kuptuar kete, askush nuk e boton asnje shkarravinė te tij dhe thote: Edhe BB-sija u be si gazetat shqiptare,pastaj shanė nonen te taneve dhe e ze vetin te madh si patrioti Jusuf Gervalla, por, nuk di te shkruaj as emerin e ti e shkruan jo Jusuf po Isuf…

Tė nderuar bashkėatdhetarė!

Shumė kujdes, keni se kuj i pergjigjeni ne telefon, thash me larte se paraqitet ne shumė emera anonim, ndryshon zerin taman si rrospie (me falni per kete shprehje), pastaj pa pelqimin dhe dijenin Tuaj i plason ne YUOTUBE, NE TELEFONATA ANONIME dhe sipas deshires se tij ne forme interviste i shkarravit duke i prerė nė BESĖ. Pranon se edhe vellau i tij eshtė distancuar.

CILAT JANĖ FAKTET QĖ SHKRUAM ?

Shikoni keto VIDEO NE YOTUBE:

-UDBA Jugosllave Haxhi Kuqi me (q),

-Haxhi Kuci ne bisedė me Shefki Stubllen (degjoni me kujdes e cka bisedon vet nga goja e tij),

-Haxhi Kuci ne bisede telefonike me Akademik Rexhep Qosjen. Degjoni me kujdes sjelljet e keti gabeli,

-Haxhi Kuqi per kiosken (kinse ia kane thyere policia dhe degjoni se cka e premton dhe ku punon kinse ky gabel), -Haxhi kuci ne bisede telefonike me Mark Krasniqin, tani e ka shlyere, por kush e njeh mire internetin ndoshta ka mundesi ta gjej, -Haxhi Kuci ne telefon me Muharrem Sh. Kucin edhe kete e ka fshire tani,

Si paraqitet ne telefon me Bahtir Hamzen, por ne emer te t dr. Begzat Baliut, nje njeriu shume autoritetativ dhe PASTAJ ZBULOHET. Kerkoni ne google. Por, eshte e ndaluar te lexojn femrat se eshte fjalor teper banal.

Ēka mund te lexoni per fytyren e e vertete tė keti njeriu tė pa edukatė: Replika me Avi Ibrahimin,

Shkrimet nga RESHAT BADALLAJ: HAXHI KUĒI, QENI I ARKANIT LEH NGA FRANCA,

Ēka biseduan rruges per ne Gjilan, krimineli Arkan dhe gabeli Haxhi Kuēi dhe

Kush eshtė spiuni i UDB-es, qe fyen heroin e kombit, Mehė Ramė Uka ?

Ketu do t“i gjeni shkarravinat origjinale te tij se kerkon vrasjen e te gjithe shqiptareve dhe fjalorin banal…

Me shumė respekt, RESHAT BADALLAJ

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Dreni Drenova
Fillestar/e
Fillestar/e
Dreni Drenova

Male
Numri i postimeve : 58
Age : 51
Vendi : Pejė
Registration date : 14/12/2012

Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj   Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj EmptyMon Jan 14, 2013 12:58 pm

Por ja edhe njė shkrim tjeter shum i qėlluar se shpifja dėnohet me ligj po edhe me kanun,shkrim i shkruar nė gazetėn ditore nga Avdi Ibrahimi

Fillim » Opinion » Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj
2 Janar, 2013 | Publikuar nė kategorinė: Opinion |
Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj


Avdi Ibrahimi
Shpifje do tė thotė fjalė tė rreme,trillime,,gjėra tė paqena,qė thuhen pėr ti pėrlyer dikujt emrin e mire qė ka,ose pėr ti ngarkuar njė faj qė nuk e ka bėrė,thjeshtė pėr tė njollosur diēka.Kėtyre njerėzve qė shpifin gjėra tė paqena nė zhargonin poullor u thuhet,ndryshe edhe shpifės tė poshtėr,qė pėrgadisin gjellė tė shpifur,andaj shpifja dėnohet me ligj.

Mė ka rastisur tė lexoj nė portale,forume dhe nė gazeta tė ndryshme ditore e sidomos nė rubrikat ku komentohet shkrimi i autorit,shpifje nga mė tė ndryshme dhe gjėra krejtėsisht tė paqena pėr grupe e individ qė njihen si njerėz mė emėr tė mire nė vendet ku ata jetojnė e punojnė.Me thėnė tė drejtėn kėto fjalė tė kota,gjepura e dėrdėllitje si tė tipit tashmė tė njohur publikisht Haxhi L. Kuēi,mė janė bėrė tė neveritėshme,i cili nxjerr inatin kundėr gjithė atyre njerėzve qė nuk janė nė njė mendje me tė.Ky palaēo ėshtė bėrė shkaktar i grindjeve me shumė lexues dhe ėshtė bėrė armiku kryesor i shpifjeve tė lloj-lloj gjėrash pėr UĒK-nė,Ushtrinė Ēlitimtare Kombėtare nė Maqedoni dhe Ushtrinė Ēlirimtare pėr Preshevė-Medvegj e Bujanoc,si dhe kundėr historisė sė lavdishme tė kombit shqiptar nė pėrgjithėsi.

Po tė lexoni komente e mesazhe nga ky shpifės i paturpshėm qė shpesh here del me emėr e mbiemėr,por edhe perdor e keqpėrdor emra tė rrejshėm,ky shtiekeq futė spica,nxit njėrin kundėr tjetrit,qė i vė nė sherr tė tjerėt kuptohet njerėzit naiv,qė kallzon njėrin a tjetrin.Fletė udhė e pėrmbi udhė flet ēfarė i vjen pėr goje,flet pa u menduar,mė duket se kaq dine ai,mbase nganjiher mė duket se aq ėshtė nė gjendje tė mendoj e tė kuptoj,ndoshta nuk kupton mė tepėr,nganjėherė aq ia pret mendja dhe mė duket pus pa ujė,por jo nuk ėshtė naiv siē duket e siē shprehet nė mesazhet e tij,sepse njė naiv nuk shkon deri atje sa tė shpif gjithēka kundėr mbar kombit shqiptar.

Prandaj jam bindur se ky shtinjak,nuk ka ujė nė sy,nuk ka turp,ėshtė i pa cipė dhe kjo tregon edhe nga ky shkrim-mesazh shkarravitės qė e ka bėrė publik nė:”diskutime shqiptare”,natyrisht me nofkėn,”perparimi”,po e publikoj pa ndėrhyrje qė ta kuptoj drejt opinioni publik se kush ėshtė ky shtiak i dėshtuar Haxhi Kuēi.

”r Preshev pesor i tohet shkrimi i Sujet: Zeri i Amerikes si informacion i serbise Jeu 27 Déc – 8:29

Zeri i amerikes mu ka bere si gazetat e kosoves,sepse jane pjella e shkaut.
Po ēka u hane palla o zeri bythes se amerikes,a mos u kam faje une qe jeni mesue te jetoni nga tradhetia ?
Po ky qen shala edhe para luftes ka qen ne negociata me serbin.
Amerika eshte nana njerke e serbise dhe si nana e vrete serbine?
Pse shqiptaret mashtrohen ne amerike ?
Lufta ne kosove ka qen sipas planit” Henri Kisingjerit”,dhe te gjithe komandantet e uēk e kan ditur cakun e destinacionit.
As dhe nje plume nuk eshte gjuajtur pa leje nga dyja palet.
Ku plaqkat mes vedi jane ndare.
Populli i din keto te zeza,por nuk guxon tua thote se jeta eshte ne pyetje!Dhe me mire ne jete duke jetuar si zagar si Reshat Badalli, zagar shkau,qe informon ne Kanada Bahir Hamzen te etiketoi atdhetaret tradhetar.
Ja edhe nje here Shukri spiun Bujen ku thote se veriu i kosoves kurr nuk ka qen i kosoves!!!!Kuku lufta e shukrijve,na paska roberuar ***** tanve.Nese sipas Shukri Bujes veriu nuk paska qen kurr i Kosoves ,e pse thome se kufiri jone eshte gjere tek molla e kuqe? Me kengen e Shkurtes krenohemi ?
Ndegjone edhe ju shqiptar Shukri Bijen.Por zeri amerikes nuk mi boton keto shkrime,por keni rastin ne gazeten time ti lexoni keta tradhetar.
Edhe Zeri amerikes eshte anti shqiptar !”

Shkruan gjepura,dėrdėllitje ky shtiracak qė shtiret me dy faqe,kinse kėtij shpirtqeni po i dhimbset shumė”shqiptaria”,e nė anen tjetėr jepė mesazhe se gjithė shqiptarėt pėr sė gjalli do ti vorroste me njė grop,se gjith komandantat e tė tri luftrave ēlirimtare janė tradhtar dhe sė tė gjithė pa dallim duhet vrarė,se Skėnderbeu na qenka serb,se legjenda e gjallė Adem Dema,na qenka kroat,e shum dėrdėllitje e gjepura mund tė dėgjoni nga ky zemėrracist e zemėrqen kujton se litari drejtohet nė thes,i lėshon shum ujė mullirit,fletė shumė dhe pa i peshuar gjėrat mire,mbushė ujė me shosh.Qesh dhe ofendon e shpif edhe ujin e kulluar,nuk pėlqen asgjė shqiptare,por vetėm ofendon,rrenė e shpif sa here ti jepet rasti,thjesht ky shtiekeq nuk kėnaqet me asgjė tė mire qė ka shqiptaria.Fillimisht kam menduar se ky po i shpif disa njerėz se ka inate ndaj tyre,nė kėtė rast ndaj meje dhe Reshatit,sepse ne me anė tė shkrimeve tona e kemi demaskuar dhe demantuar shpifjet dhe ofendimet qė i ka bėrė mbarė kombit shqiptar Haxh zemėrqeni.Por mė vonė kuptova se ky shpif e ofendon mbarshqiptarėt.I dukej uji nė gurmaz,ėshtė shumė i ligė,dukej sė ėshtė Ujk me brirė,njeri i vrazhdė e ters,me tė cilin nuk merresh dot veshė.Ky zemėracist e nisėn vallėn kur pushojnė daullet,pra kur ka pushuar lufta ēlirimtare,ky kėrkon qė tė bėhet mercenar i Serbisė,pėr tė intervenuar ajo ushtarakisht pėr pushtimin e Kosovės,pėr atė edhe e quan “Zėrin e Amerikės”,kėtė zė tė demokracisė botėrore si pjellė e shkaut.

Prandaj gjthsejcili njeri duhet ta kuptoj njė here e mire se shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj,andaj unė personalisht i kam bėrė kalzim penal pėr shpifje Haxhi Kuēit.E ju tė tjerėt qė ju merr nėpėr gojė dhe u shpif pėr ēdo ditė Haxhi zemėracisti ēfarė mendoni se duhet bėrė?!…/GazetaDitore.com

Shpėrndaje
Facebook20
Twitter2
Google +1
LinkedIn
Email
Print


2 komente pėr Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj

VERRINI
3 Janar, 2013 nė 9:27 am
Shkrim qe vlene te lexohet dhe shume interesant. Shkrim vertete shume cilesor. Demaskim ne menyre te kulturuar shqiptare, kunder nje ashkalie, qe ka bere dhe bene yzmetin e Serbise. Ky gabel, haptazi kerkon zhdukjen nga faqja e dheut te kombit tone. Haxhi Kucka, eshte kumbar i Arkanit, per yzmetin qe ja beri para dhe gjate luftes u shperblye me mercedes. Ky gabel akoma vazhdon lidhjet me grupin “Tigrat” ne Beograd, me gjersisht lexo borben te asahj kohe, dhe deklaratat e tij kunder kombit tone. Eshte shperblyere edhe nga Latif Dulla,udbash ne Prizren per zbulimin e organizatoreve dhe pjesemarreseve te Demonstrat e vitit 1981. Ky spiun ne vitin 1981, mbante nofken “Maxhupi”. Mu per kete eshte distancuar edhe vellau i tij, se vertete eshte keshtu, ky pranon vete drejtuar nje leter nje shoku. Haptazi shetiti edhe me tankun e Arkanit dhe ngriti tre gishtat e kryqit serb, permes rrugeve te Suharekes, dhe ne fund per marre te zeze iken maxhupet serbe nga Kosova, bashke me kete klysh, Haxhi Kuci, por te gjithe e njohin me Haxhi Kucka. Z. Ibrahimi, kam nje pyetje: A e din gabeli se cka eshte ligji?

Reply
Bejtush Ibrahimi
2 Janar, 2013 nė 7:01 pm
Duke i lkexuar shkrimet e Haxhi faqes se zeze besomeni te nderuar lexues neveritem me shprehjet e tij.Vetvetiu ai njeri ose eshte psikopat apo eshte diqka tjeter me te sepse nuk te jep shenja te nje njeriu normal.Te njollosesh qdo gje shqiptare nuk duhet aqshume mund mme e kuptuar se me qfar njeriu kemi te bejme.Badallaj,A.Ibrahimi dhe shume e shume te tjere besoj se e kane demaskuar mjaft kete pjelle shkjau e pertej shkjau dhe se besoj qe qdo koment eshte i tepert sepse nuk ja vlene qe njeriu te merret me sojin e tille.Haxhi faqja e zeze le te lehe sa te doj sepse veq edhe me naivet e kane kuptuar se qfare dhe kush eshte ky pis i llojit te vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj   Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj EmptyTue Jan 15, 2013 3:53 pm

Runu se po denohi naj kushe pse pe thuni te verteten
o vlla na myten tu na rre politikan e udheheqesa e spo denohen hiq
e po denohen njerezit naper forume haj medet po mene te lehte pahe hajt
na knaqet bre ....trimat e forumeve

ma keq se me shpall veten patriot pa u kan e tjetrin tradhtare nuk ka
vetem psikopatat bejne gjana te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj   Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj EmptyTue Jan 15, 2013 3:54 pm

Une te gjithe ata qe shpifin rrejne i denoje me vdekje!
Haaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj Empty
MesazhTitulli: Re: Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj   Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpifja ėshtė e dėnueshme me ligj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: