Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Aleanca Kuq E Zi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Aleanca Kuq E Zi Empty
MesazhTitulli: Aleanca Kuq E Zi    Aleanca Kuq E Zi EmptyMon Nov 12, 2012 9:33 pm

Aleanca Kuq E Zi

Aleanca Kuq E Zi 296141_148538741883177_6996041_n

Aleanca KuqeZi u themelua me 1 Mars 2011 si nje grupim intelektualesh te cilet kundershtuan me force disa ligje antikombetare te cilat po cenonin integritetin territorial, etnik dhe fetar te Shqiperise. Kjo levizje nisi te fitonte popullaritet gjate muajve ne vijm si rrjedhoje e disa betejave te fituara me shtetin ne rruge gjyqesore qe lidheshin me marreveshje te fshehta te qeverise me fqinjte e vendit tone. Sot Aleanca KuqeZi ka nje shtrirje gjeografike ne te gjithe territorin e Republikes se Shqiperise, ne Kosove, Maqedoni, Greqi, Itali, Belgjike, dhe shume qytete te botes. Kjo shtrirje u be e mundur fale pasionit dhe ndjenjes patriotike te rizgjuar tek kombi shqiptare i cili arrin deri ne 10 milion.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Aleanca Kuq E Zi Empty
MesazhTitulli: Re: Aleanca Kuq E Zi    Aleanca Kuq E Zi EmptyMon Nov 12, 2012 9:34 pm

28 NENTOR TE GJITHE RRUGET TE COJNE DREJT MORINES !
Te gjith shqiptaret ku do ndodhen thyejne kufijt!


Kujdesuni te kontaktoni me kordinatorin ne qyteti tuaj!

"100 vjet pavarėsi, festė e madhe kuqezi". Shqiptarėt mblidhen nė Morinė pėr tė festuar mes shqiptarėve pavarėsinė.
Grupi "Fisniket" I Xhamadanit Vija Vija, Gjergj Jorgaqi, Elhajda Dani, Aleksander Gjoka, Paro e shum te tjere..
Bashkohu dhe ti me festėn kuqezi nė kufirin Shqipėri-Shqipėri.

*Lista do te azhornohet ore pas ore me qytetet e tjera!

Aleanca Kuq E Zi 579215_289894627796509_283834526_n
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Aleanca Kuq E Zi Empty
MesazhTitulli: Re: Aleanca Kuq E Zi    Aleanca Kuq E Zi EmptyThu Nov 22, 2012 2:47 am

Aleanca Kuq E Zi 526130_295179813934657_681926023_n
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Aleanca Kuq E Zi Empty
MesazhTitulli: Re: Aleanca Kuq E Zi    Aleanca Kuq E Zi EmptyThu Nov 22, 2012 3:31 amShqiperise i kishte munguar.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

Aleanca Kuq E Zi Empty
MesazhTitulli: Re: Aleanca Kuq E Zi    Aleanca Kuq E Zi EmptyThu Nov 22, 2012 10:56 pm

https://www.facebook.com/digita12


Ja vlen mi shiqu dhe mi ja bo Like kete faqe ne Facebook
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gon!
Fillestar/e
Fillestar/e
Gon!

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 32
Vendi : Dardanė
Registration date : 23/11/2012

Aleanca Kuq E Zi Empty
MesazhTitulli: Re: Aleanca Kuq E Zi    Aleanca Kuq E Zi EmptyFri Nov 23, 2012 1:20 pm

Nje gje dua ta di, a mbani kontakte ju AK - V V apo jo? Kete iniciative shume te qelluar per mendimin tim, perse nuk e ka marre edhe levizja Vetevendosje?! Perse pikerisht, ne momentin me te duhur kjo parti-levizje nuk ka marre ndonje hap te ngjashem me AK?? Bashkimi ben fuqi ne cdo lami, prandaj e them se duhet t'i shpeshtojne kontaktet keto dy parti-levizje ne mes vete, te mobilizohen per te njejtat qellime etj. Keto dy parti-levizje duhet te hedhin kritika ne te dy pushtetet shqiptare, e jo vetem ne njerin pushtet sic e ben psh. V V me PDK dhe AK me PD. Duhet qe kritikat te hidhen edhe matan kufirit artificial dhe anasjelltas...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Aleanca Kuq E Zi Empty
MesazhTitulli: Re: Aleanca Kuq E Zi    Aleanca Kuq E Zi Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aleanca Kuq E Zi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: