Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 28 nentori me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bizaaa
Fillestar/e
Fillestar/e
bizaaa

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 21
Vendi : kosova
Registration date : 05/11/2012

28 nentori  me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi Empty
MesazhTitulli: 28 nentori me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi   28 nentori  me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi EmptyMon Nov 05, 2012 10:10 pm

ju kerkoj te gjith anetareve te ketij forumi shqiptar qe te me ndihmojn qe te shkruaj nje poezi ose ese per 28 nentorin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
melisa.alaj
Fillestar/e
Fillestar/e
melisa.alaj

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 21
Vendi : Dranoc-Deēan
Registration date : 07/11/2012

28 nentori  me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi Empty
MesazhTitulli: Re: 28 nentori me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi   28 nentori  me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi EmptyWed Nov 07, 2012 8:13 pm

Urime !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
28 nentori me ndihmoni qe te shkruaj nje ese ose poezi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: