Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Gezuar per shum mot.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Gezuar  per shum mot. Empty
MesazhTitulli: Gezuar per shum mot.   Gezuar  per shum mot. EmptyFri Oct 26, 2012 12:09 pm

GEZUAR PER SHUM MOT FESTEN E KURBAN BAJRAMIT. flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Gezuar  per shum mot. Empty
MesazhTitulli: Re: Gezuar per shum mot.   Gezuar  per shum mot. EmptyWed Oct 31, 2012 9:51 pm

gezuar iluminatin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gezuar per shum mot.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: