Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Biseda mes Prishtinės dhe Beogradit hap dyert Serbis pėr nė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sinan Ahmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 52
Vendi : Braunschweig Gjermani Gjilan
Registration date : 15/09/2011

MesazhTitulli: Biseda mes Prishtinės dhe Beogradit hap dyert Serbis pėr nė    Sat Aug 18, 2012 2:20 pm

Sipas tij ,Kosova nuk merr frymė me oksigjenin e Beogradit. Kosova nuk ekziston sepse dikush e lejon apo nuk e lejon kėtė nė Beograd. Kosova ėshtė njohur nga fuqitė mė tė mėdha dhe kuptohet si realitet edhe nga tė tjerėt qė ende nuk e kanė njohur. Kosova ka marr zgjidhjen historike me shpalljen e pavarėsisė dhe mendimin e GJND-ės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Biseda mes Prishtinės dhe Beogradit hap dyert Serbis pėr nė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: