Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyMon May 02, 2011 12:31 am

Edhe per ty :

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Pershendetje1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyMon May 02, 2011 12:35 am

Cito :
Sa me pelqeveEmbarassed flm ana ja nje plus pra ne vend te kafesMbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyMon May 02, 2011 12:54 am

Cito :
Aiiiiiiii fiona e ke ngatrru Gadimen , gadimja ashte me Lupjan, Ups Lipjan hahaha


ku eshte ky vende Lupjan???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySat May 07, 2011 12:24 am

oo shoqja jeme te pershendes shume shume shume

edhe te gjithe te tjeret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 2:21 am

Ana ke pershendetje dhe nga un madje shum me shum seqe ti mendon! dhe me vjen jashtzakonisht keq se nuk mu dha rasti te tet njoh me shum dhe te bejm debate dhe kundra debate bashk ketu ne forum Sad Po ja qe un dua ta perfudoj ketu kyqjen tim ne ket forum...


Ju uroj fat dhe sukses ne cdo lemi te jetes te gjithve .Mbese me shpres do ja kalon shum me mir pa mua ketu ne forum !sepse shum hera jam gjyku pa te drejt ne menyra shum te vrazhd duke menjanu cdo here realitetin dhe kjo dhemb? ...kam qen e qilter me cdo njerin ketu dhe kjo me ben te mburrem ..Pranoni pershendetjet e mia nga me te sinqertat sunny besoj se mjafton kontributi im per kete forum deri ketu .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 12:56 pm

Pershendes te gjithe antaret e forumit, aktiv& pasiv.
Gjithmon kame qen per unitet, dhe kurr nuk dobej ndarje.
Po ceki disa arsye pse kyqem ne forum, une thjeshte kyqem ne forum per argetim, te mesoj dicka te re, te shkruaj dice , te jap nje mendim, te kominikoj-njihem me bashkatedheta nga viset-vendet e ndryshme.
Thjeshte te jam me afer vendlindjes. Por ajo qe me shume qe me ka shtyr te jem antari i keti forumi eshte emri. "BK"...
Si emer te madhe qe ka forumi, ka qen kohve te fundit edhe shum i hapur per te gjithe, gjithe kush ka kontribar ne ate mundesin e vet. Por jasht rregullave te forumit.
Nuk dua qe te gjykoj, por ne forum jane hapur edhe tema qe ler qe nuk kane asgje te perbashket me emrin e forumit, por ato tema jane turp qe te jen pjes e keti forumi.
Disa her kame reaguar, ndaj ketyre temave, shpesh jane fshire postimet e mija pa as nje shpjegim e arsye, duke me ofendu, nenqmu, e injoru.
Une jame Drini i baje te gjitha, mirpo nganjeher trubullohem edhe une, sidomos kur hasi ne te padrejten. E ne veqanti atehe ku behen lojra femishe, nga njerz superjor
qe mendoin qe i dine te gjithat, dhe jane mbi te gjitha.

Per fund nje pershendetje per Antaren e nderit, adminin, ligjvensen dhe policen e forumit.(fionaa, ssssss,......).


Njeher dy shota kishin pas gjetur nje vende te bukr, ku i plotesonte te gjitha kushtet, ato dy shota (njera fiona e tjetra ssssss) ndertun nje qerdhe aty ishin te lira, dhe ia kalonin bukur ne harmoni me te gjithe.
Por shotat si shota nuk kujdeseshin per vendin, nga silleshin glaconin, dhe nuk pastronin, vendi edhe pse ishte i bukur filloi te braktiset nga te gjithe pasi ishte mbushur me plehrin e glacave te shotave, qe nuk durohej era. Sidomos kur ndrrohej Hena.
Pas nje kohe te gjate pasi flliqen cdo cep te ati vendi po e pyet shota f-shoten s te ndermarrim diqe, shota s- po thote ku te shkoim ne , shota f ju pergjigj te ikim, se e flliqem ketuhin, shota s ju pergjigj me mir po rrime qetu se ku te shkoim me qet B... qe kemi do ta flliqim...
Une per nje kohe do te heshti, iu uroj shendet te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 2:23 pm

Shpresoj qe kto fjale si keni seriozishte fionaaa,Driniiii....Ne momenti qe ky forum po merre nje kahje argetuse,shoqerore e pak politike ju hiqni dore.....Ju lutem pse po veprone keshtu,gjithe kunde ka perleshje,mos kuptime etj.....

Ju luteme shkruani mos ikniii,kete lutje po jave boje personalishte dhe pastaje ne krahte te forumit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 5:12 pm

Me jan ber shum spo di ken ta pershendes se pari.......!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 10:53 pm

Drini nj pershendetje te fort, se beli je i pa zavendsushem, pom duket...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 10:59 pm

Xhemoo nja TUNGATJETA nga unee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySun May 08, 2011 11:50 pm

Nejse nejse, veq me kto shkronja te kuqe nuk simbolizojn jet te gjat....))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 12:39 am

Kam nje liste te gjate une: Pershendes perzemer

1. Fionaaa
2. Arbėri
3. Driniiiii
4. Xhema
5.Edhe stafin e Forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 1:43 am

ANNA- tash pom duket se me ke pershendet serjozisht, me kto shkronja blu qelt, qe simbolizojn dhe ndoshta qeltersin kthjelltesin e shpitit tuaj....!

PS. perpak harrova te té pershendes dhe une ty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 10:42 am

Pėrshėndes edhe un tė gjith antarėt e ktij Forumi posaqrisht kta qė jan aktiv
Xhema
Driniii
Arbrija
fjona
Ann
Arėbri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 10:45 am

F.l.m. ,bashKom ,edhe une te pershendes Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 11:09 am

BASHKOM- dhe ne te pershendesim nga gjermania.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyWed May 11, 2011 10:56 am

Ju pershendes te gjitheve
Tungatjeta Xhemo Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyWed May 11, 2011 1:36 pm

ANNA- nji pershendetje e ke prej meje, veq mu ke flug dishka..!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptySat May 14, 2011 6:59 pm

xhema ,detektivi ,bashkom,drinii arber ,atdhetare e te tjeret.....
e kishna pershendet xhitin shume ,po na mungon shume se eshte analiste ,atdhetare ,patriot ,trim,punetore ,politikane ,karatiste e qka jo....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyMon May 16, 2011 11:51 am

Cito :
ANNA- nji pershendetje e ke prej meje, veq mu ke flug dishka..!?

Pershendes Xheme-ne,Arbėrin,Driniiii,fionenn (qe me mungon shume) Bashkom edhe detektivin qe si ka edhe ne qejfe antaret e ri Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyMon May 16, 2011 7:44 pm

Edhe unė ju pėrshendesh shum tė gjithve qė jeni aktiv.


Me nga nje kafe .

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Tempx_kaffee_mokka_g


Edituar pėr herė tė fundit nga BashKom nė Tue May 17, 2011 10:19 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyMon May 16, 2011 10:25 pm

pershendteje per te gjith

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 17, 2011 12:07 pm

pershendetje vesa!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 17, 2011 10:14 pm

pershendetje ju on

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 EmptyTue May 17, 2011 10:17 pm

Njė mir mrama juve tė gjithve dhe disponim tė mir .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: