Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Fri Apr 27, 2012 5:59 pm

Pershendetjee,

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Mon Apr 30, 2012 12:09 am

Ju pershendes te gjitheve.
https://www.youtube.com/watch?v=VeRs5AxEqe8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Thu May 03, 2012 6:43 pm

Pershendetje per te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Fri May 04, 2012 5:53 pm

E pershendes Fionen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sat May 05, 2012 11:59 pm

Dhe fiona te pershendet. Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sat Jun 09, 2012 11:49 am

pershendetje per te gjithe, nje pershendetje te veqant per Yllin e botes Merisa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sat Jun 09, 2012 11:57 am

Gjithashtu dhe nje pershendetje te madhe per yllin e universit Drinin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sat Jun 09, 2012 11:59 am

Si cdo her jeni e pa kapeshme yll i vertet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 27
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sat Jun 09, 2012 12:09 pm

Flm shume nga ti Drini...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Thu Jun 14, 2012 12:46 am

pershendetje ylli i dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Wed Jun 27, 2012 12:18 pm

Pershendetje te gjitheve,posaqerisht Driniii!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Wed Jun 27, 2012 9:06 pm

Nje pershendetje te veqant edhe per ju Mujota, ke humbur... U gezova pasi ti pash shkronjat.KLB
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Wed Jun 27, 2012 10:18 pm

Pershendetje per te gjith .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Thu Jun 28, 2012 12:35 pm

Driniiii cfare te bejme...keshtu eshte jeta!!!....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Fri Jun 29, 2012 12:40 am

Si eshte na thua jeta Mujota...? Te mesoim e te shioim edhe ne, si ju. Mua me ka hi edhe forumi hise ne jet, e me te edhe ju hahaha, edhe pse po mungon...!!!
Gjith te mirat ne jet mi goce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Wed Jul 04, 2012 9:35 am

Driniii as une e s'po mundem t'i gjej fjalet e duhura te ta shpjegoj ashtu sic duhet.....jam e re dhe ende duhet te mesoj.!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Fri Jul 06, 2012 1:02 am

He ti u mplaksh e i befsh 100... Pasi qenke e reeeeee Keni vap hiq andej KLB.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Fri Jul 06, 2012 11:13 am

Faleminderit Drinii.....e ne Kosoven tone te dashur vap sa te duash....!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Fri Jul 06, 2012 6:18 pm

Ne Kosoven tone po me duket vetum vap mjaft, te tjera mangu, ups edhe goca plot,
volla tek ne na myti shiu, une po i gezohem keti pushim dhe vapes pasi qe esht pa lek. Gjith te mirat pasi disa dit nuk do jam ne net.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Tue Jul 10, 2012 7:22 pm

Arber & Ana keni shum pershendetje .- cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Wed Jul 11, 2012 11:14 am

Oooooooooooo bubu sa vap . Ju pershendes te gjithve ne veqanti Merisen dhe Mujoten.
Gjith te mirat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 108
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Tue Jul 17, 2012 12:29 pm

Nje pershendetje te vecamte per personin qe eshte ne linje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sat Aug 11, 2012 1:06 pm

Jupershendes te gjitheve, ne veqanti Merisen qe po mungon.
Mujota edhe ju keni nje pershendetje nga ana ime KLB...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sat Aug 11, 2012 1:38 pm

pershendetje Drini more burri i ogjakut,spo lshon frontin, po qendron prore ,IDEALIT ...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   Sun Aug 12, 2012 1:15 am

xhema shkruajti:
pershendetje Drini more burri i ogjakut,spo lshon frontin, po qendron prore ,IDEALIT ...)
Tungjatjeta o Xhem burrat kan vdek, qe mbanin frontin kemi mbetur ne burraaaaarrrrrrrrrecat qe shiqonim frontin... Ne tv... Dhe tani ne Pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetni anėtarėt qė pėlqeni!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: