Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
tosybell

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 29
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet    Fri May 25, 2012 1:16 am

Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet etnike shqiptare .
trungu i shales ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shala e vendit shkoder ? ku gjenden shaljant ne trojet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: