Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Interviste me antaret e forumit.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySun Dec 18, 2011 11:28 pm

Pyetje:
Ku jeni ju Zonja& Zotri qe nuk kyeqni ne forum. Na shpjegoni arsyet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySun Dec 18, 2011 11:52 pm

Drini a pot interesojn arsyet e te gjithve,apo individuale,arsyet jan te ndryshme,me siguri,siq jan dhe njerzt te ndryshem...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyMon Dec 19, 2011 12:15 am

Nuk ishte asnje ore Xhem ne forum, dhe pyetjen e bera per te gjithe.
Pyetja per ju Xhem: Cila eshte arsyea qe nuk kyeqi ne forum. Dikur ishit antar aktiv.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyTue Dec 20, 2011 6:51 pm

ku je o drinii
qka me shkru allahile qe u ba bajat ma ,bashkim ,bashkim qe 3500vjet e po coptohemi apet.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyTue Dec 20, 2011 11:05 pm

Ja detektiv, po pi kaffe pran ogjakit , me nje sy po shikoi tv, po tregoin per qet Kim qunin qe cofi.
Me syrin tjeter po shfletoi forumin, ti paske ber mir qe qenke kyq ne forum. Dhe paske pyet cka me shkru,, shkruna dic per Bashkimi, coptimin, dhe per 3.500 vitet qe i paske cek.
Ne nuk do behem bajat do i lexoim...


Edituar pėr herė tė fundit nga Driniiiii nė Fri Jul 06, 2012 1:27 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Dec 29, 2011 12:04 pm

Faik Konica, njė kohė pėrveē shumė kėshillave qė i bėnte popullit shqiptar, ai njė kėshillė shumė interesante ua kishte drejtuar edhe gazetarėve…!

“Nė e bėfsh gazetėn me fleta tė mėdha; shqiptarėt do tė thonė qė s'fshihet dot lehtė; nė e bėfsh me fleta tė vogla, do tė thonė se s'ėshtė gazetė, por libėr. Nė e shtypsh me letra tė holla, do tė thonė se s'kėndohen edhe prishin sytė; nė e shtypėsh me letra tė trasha do tė thonė se je ‘hamall’ e kėrkon tė mbushėsh vend. Nė shkrofsh toskėrisht, do tė thonė se s'ėshtė gazetė pėr gjithė shqiptarėt; nė shkrofsh gegėrisht prapė ashtu, nė shkrofsh nė gjuhė tė pėrzier me tė dyja, gjysmė gegėrisht, gjysmė toskėrisht, do tė thonė se ėshtė ‘ēervish’. Nė mos shkrofsh pėr politikė, do tė thonė se s'ėshtė koha tė punojmė pėr literaturė, kur vendi ndodhet nė rrezik; nė shkrofsh pėr politikė do tė thonė se prish punė duke egėrsuar qeverinė. Nė folsh butė pėr Turqinė, je i paguar prej Stambollit; nė shkrofsh rreptė kundėr Turqisė, kėrkon tė tė japė Sulltani tė holla qė ta pushosh gazetėn. Nė mos gjetsh tė holla qė ta mbash gazetėn, do tė thonė se s'je i zoti, me qenė aq njerėz duan zgjimin e kombit shqiptar; nė gjetsh tė holla je intrigant a i shitur. Nė folsh pėr plot ēlirimin e Shqipėrisė, do tė thotė je djall e kėrkon gjėra qė duheshin gatitur njė qind vjet mė parė; nė folsh pėr nevojėn tė pėrpiqemi ta shpėtojmė gjuhėn dhe kombėsinė, duke vėnė vendin nėn hijen e njė Fuqisė sė Madhe, s’qenke shqiptar i vėrtetė. Nė folsh mirė pėr shqiptarėt e krishterė, hidhėrohen shqiptarėt muhamedanė; nė folsh mirė pėr muhamedanėt, hidhėrohen tė krishterėt; nė folsh mirė pėr tė krishterėt e pėr muhamedanėt qė janė shqiptarė tė mirė, e ligsht pėr tė ligėt, atėherė do tė hidhėrohen tė gjithė. Aq pėr sot, s’e kam frikė mos tė zėrė gjumi”.

Kėshtu thoshte dikur Konica, duke ironizuar profesionin gazetar. Ndėrkaq, Gėte thoshte se shpeshherė gazetarėt nuk e dinė se ēfarė thonė, ndėrkaq ndonjėherė nuk mund ta thonė atė qė e dinė!

Por, a thua gazetaria e sotshme po harron problemet e vėrteta tė vendit dhe tė shoqėrisė duke u ngulfatur nė problemet politike tė partive dhe se shoqėria po politizohet gjithnjė e mė shumė dhe partitė po zėnė njė vend dominues qė s’e kanė pasur gjithnjė.
Me kėtė gazetarėt po humbin intuitėn e tyre, duke u shfaqur thjesht si argatė tė zėdhėnėsve politikė dhe duke humbur dellin profesional prej gazetari. Gazetaria sot nė Kosovė ndoshta pėr shkak tė rrjedhave ekonomike apo pėr shkaqe qė duhet investiguar ėshtė shndėrruar nė gazetari selamesh nėpėr kuluare.

DRINI----
Edhe ti pot te tham se shtir esht ber per tu pergjegjur,se shkado qe tham apo qe shpresh,dota hidhroj apo ta bezdis diken.
Keshtu qe nji kompromis me dreqin dhe me engjullin,shtir se dota gjejsh,..)
Pra mendoj se duhet te qendrosh pran realitetit,sado qe i hidhur te jet.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Dec 29, 2011 3:38 pm

Une hapa ket teme, per te gjithe. E me shume qe duke pyetur, e intervistu njeri tjetrin te argetohem.
Pasi si vitet e tjera edhe ky vit po ike, e me te edhe shum antar te forumit, qe nuk e kuptun rendesin e forumit qe na jep mundesine te lexoim te postoim nga te gjitha viset shqiptare e mergimi !... Apo po heshtin...! Ndoshta.
Kam ndegju se kur nje shtepi e mbulon heshtja, asaj i thone shtepi e braktisur, e qe nga vetvetiu shkatrrohet.
Diteve te fundit edhe shtepia jon forumi BK, po braktiset nga "ne" qe dikur me mendimet e tona te ndryshme, me kenget, me poezit me debatet, me copipaset, e ne veqanti me sharjet me te ultat i jepnim jet, kesaj shtepije te madhe, me ket emer domethens qe mbart.
Kam ndegju se njerzit ndertoin shtepi, dhe ato rrall i braktisin. Mjerishte ne shqiptaret, ende pa perfundu katinperdhe e lem ne gjyesme. "Ikim"
Dhe filloim dic tjeter.
Xhem nje her e pergjithmon duhet te kuptoim se edhe ky shkrim shume domethens i FK qe ju pasket sjell, e dhe disa te tjer, nuk mundin te ia rrisin vlerat shtepis son forumit BK se sa prezenca jone. Me nje lule nuk qel pranvera.
Kam ndegju, meshoi hekurit sa eshte i ngrohet se kur te ftohet i meshon kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Dec 29, 2011 10:08 pm

Ka aq shume gjera me te rendesishme se forumi dhe nuk po mundemi tju kushtojm vemendje,e lere me forumit......!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyWed Jan 11, 2012 2:09 am

Na trego nje nga keto "gjera" me rendesi qe nuk po mundni ti kushtoni vemendje.

Une kam te drejt te pyes, ti ke te drejte mos te pergjigjes,por ke te drejte thuash cdo gje.

Pyetjet vazhdoin...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Jan 12, 2012 8:45 pm

Ku e di une plote...plote.....plote gjera Drin me miliona jane sa nuk mundem as qe ti numeroj....!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Jan 12, 2012 11:02 pm

Sa keq qe nuk me pergjigji, sa keq qe nuk e thoni nje nga keto gjera me vler, sa mir qe keni kaq shum gjera me vler, por nje gje duhet ta kesh parasysh se koha eshte flori, dhe cdo moment i saj nuk kthehet me.
Une nuk dorzohem lehet, ju shtroi edhe nje pyetje. Do te protestoni me 14 janar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyFri Jan 13, 2012 1:19 am

PO une me deshir DRINI po te isha ne kosov,ma mir me blloku serrbin se si qeveritaret tan qe jan ber te gjith pro serrb....etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySat Jan 14, 2012 10:49 pm

Edhe.......!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySun Jan 15, 2012 2:18 am

Edhe a shpetove, a u hidhrove, besoj qe "edhe" nuk u gezove gjate dites...?!!

Edhe nje ke ndegjuar per Hamzan...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyMon Jan 16, 2012 2:45 pm

Edhe se di......plot!!!!Edhe krejt palidhje!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyMon Jan 16, 2012 11:45 pm

Kete po e deshmoni ne lidhje me pyetjen, hahaha edhe kjo qe e shkrova eshte palidhje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Jan 19, 2012 9:05 pm

Te dielen shihemi me VV........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Jan 19, 2012 9:48 pm

Me mendje do jam edhe une aty, kujdes se po ta theni ndonjenen kembe, te fort kta milic tan edhe perforcime pasken kerku nga zjarrfiksit, me sigur juve po ju frigohen hahahaha?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySun Jan 22, 2012 1:05 pm

More per ty Drini e di se i plotson kushtet per demostrat je ne mosh te duhur,por ky mujota,more e mitur po ju pshjellet milicve neper kam,e po pson lendime e kur te shkon ne shkoll e hetojn se ka marr pjes ne demostrata,iredentiste,e po denohet me naj prijashtim prej shkolle.
Edhe kjo koxha po rezikojke , pom pelqen shum beli...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySat Jan 28, 2012 12:03 am

Xhem ndoshta ndoshta, rrezik rrezik... Por edhe keto do i mbijetoim nuk ka mundur sulltan, e krajl, e PK ta neneshtron popullin e republikes tu kososve e pe nenshtroin keta te cilet vet e shpallen e vet po heqin dore nga lepublika. Do behet mire sa te shkrihet debora heeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyTue Jan 31, 2012 11:21 am

AKTUALITET
Kosovė, Bekim Haxhiu i jep ultimatum Albin Kurtit tė pėrgjigjet deri mė 8 shkurt
30-01-2012 / Gazeta 55


“Trego pėr lidhjet e tua me Serbinė, pėrndryshe mė 9 shkurt do t’i tregoj unė me fakte”. Deputeti Bekim Haxhiu deklaroi se pėr tė gjitha pyetjet qė i ka bėrė Albin Kurtit, ka fakte dhe dėshmi si nga qytetarėt po ashtu edhe nga zyrtarė dhe aktivistė tė Lėvizjes "Vetėvendosje", tė cilėt siē tha ai, e kanė falėnderuar atė pėr demaskimin e fytyrės sė vėrtetė tė Albin KurtitDeputeti i Partisė Demokratike tė Kosovės, Bekim Haxhiu, nuk ka ndėrmend tė ndalet. Dje nė mesditė, ka dalė nė njė konferencė pėr media, ku sėrish ka kėrkuar nga Lideri i "Vetėvendosjes", Albin Kurtit, qė tė sqarojė, sipas Haxhiut, lidhjen e tij me serbėt dhe Beogradin. Bekim Haxhiu, i njohur si Kamishi, i ka caktuar Albin Kurtit datėn 8 shkurt si “afatin e fundit pėr t’iu pėrgjigjur pyetjeve tė tij”. Haxhiu tha se mbetet shqetėsues qėndrimi mohues i "Vetėvendosjes" dhe heshtja e Albin Kurtit. Edhe kėsaj radhe, "Kamishi" e akuzoi liderin e "Vetėvendosjes" se po vazhdon tė fshihet edhe pse e ka obligim moral si qytetar dhe si politikan tė jetė transparent para qytetarėve. Duke kėrkuar pėrgjigje nga Kurti pėr pyetjet e parashtruara nė seancėn e Kuvendit, deputeti Haxhiu ia kujtoi edhe njėherė Kurtit se pyetjet i janė drejtuar atij dhe jo siē u shpreh ai “postierėve tė tij”. “Unė e ftoj publikisht zotin Kurti dhe jo postierėt e tij, tė pėrgjigjet me njė "po" ose "jo". Nėse unė po flasė tė pavėrteta, kam pėrgjegjėsi morale dhe penale. Nėse unė flas tė pavėrteta, Kurti le tė mė paditė nė gjykate dhe aty do tė ballafaqohem me Kurtin me fakte, dėshmi dhe dėshmitarė. Zoti Kurti nėse deri me datė 8 shkurt nė ora 24.00 nuk pėrgjigjet publikisht pėr kėtė, mė 9 shkurt unė do tė shpalosė edhe fakte tjera pėr zotin Kurti, pėr kėto korrespodenca qė i mban me Serbinė nė dėm tė interesit tė Kosovės”, pohoi ai.Deputeti Haxhiu deklaroi se pėr tė gjitha pyetje qė i ka bėrė Albin Kurtit, ka fakte dhe dėshmi si nga qytetarėt po ashtu edhe nga zyrtarė dhe aktivistė tė Lėvizjes Vetėvendosje, tė cilėt siē tha ai e kanė falėnderuar atė pėr demaskimin e fytyrės sė vėrtetė tė Kurtit. “Nėse zoti Kurti nuk dėshmon nė Gjykatė, do tė ballafaqohet edhe me dėshmitė dhe dėshmitarėt. Vetėm pas prezantimit tim tė kėtyre fakteve, kam marrė mesazhe dhe thirrje edhe prej aktivistėve dhe zyrtarėve tė Vetėvendosjes, tė cilėt mė kanė falėnderuar pėr demaskimin e fytyrės sė vėrtetė tė Albin Kurtit. Ka mesazhe telefonike dhe me e-mail, tė gjitha kėto pas 9 shkurtit do t’ia prezantojė zotit Kurti”, tha ai. Haxhiu, nuk pranoi tė komentoj deklaratat e Florin Krasniēit, duke pohuar se me hyrjen e tij nė skenėn politike ėshtė ulur niveli i debatit politik. Krasniēi, sipas Kamishit e ka ulė dhe ēoroditur kulturėn politike dhe ka sjellė njė fjalor tė ulėt politik. Ndryshe, deputeti Haxhiu nė kėtė konferencė ia pėrsėriti edhe njėherė Albin Kurtit, pyetjet tė cilat ai ia kishte parashtruar edhe mė herėt.Ai tha se Albin Kurti e ka obligim moral dhe qytetar qė tė pėrgjigjet publikisht pėr takimin e tij me serbet nė Klinė nė vitin 2004. Ai e ftoi Kurtin edhe njėherė publikisht tė tregoi se kush ishin serbėt me tė, a ishin serbė tė Kosovės apo tė Serbisė dhe pse ishte i mbuluar me batanije. Po ashtu, ai e pyeti pėrsėri Kurtin se kush ėshtė gruaja serbe, qė e ka vizituar rregullisht atė nė Pozharevc dhe e cila rregullisht ėshtė parė me tė edhe nė Prishtinė. Ndėrsa pyetja e tretė e Haxhiut drejtuar Kurtit ishte pėrmbajtja e zarfit tė dėrguar nga Beogradi me datė 28 shtator tė vitit 2011 pėrmes lindjes sė rregullt Beograd-Prishtinė, e dėrguar nga vajza e njė ministri qė ishte nė Qeverinė e Serbisė nė kohen e Millosheviēit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyTue Jan 31, 2012 11:59 pm

https://www.youtube.com/watch?v=vXthPrEkto8

KY ishte takimi i Kurtit me gocen e ministrit.

Ku ishte kamishi ne ket koh.

Ku ishte trimi pas te gjitha ketyre vitetve.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptyThu Feb 02, 2012 11:40 pm

https://www.youtube.com/watch?v=n1GNmQTToyg&feature=player_embedded
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySat Feb 04, 2012 1:26 am

shpresojm se kto gjera te skjarohen dhe te dalin ne pah disa rrenca dhe manipulues dhe manevrues te dalur na faktori UCK.
ta marrin denimin e merituar shum mir DRINI per kta linka se gjerat po marrin nji kahje tejet interesante,por shpresojm se disa njerz qe jan te perlyer ne kto ngjizje e kamofllazhe te tilla,ndoshta nuk e bejn punen e djallit siq e benen disa forca politike si LDK-ja qe ja beri UCK-s dhe me gjdo kusht mundohej te i dilte ne rrug para shkaut per te ia ndal rrugen kti faktori,uck-s qe nuk arriten vetum sa damtuam njeri tjetrin.

Pra mendoj dhe disa forca tani qe nuk jan dhe aq te fuqishem por shkaktojn deme,po tentojn per te i dal ne rrug,-Bashkimit Kombetar-qe nuk dot ta ndalin dot veqse dhe kta dot dajmtojn vehten dhe ne.
Shpresojm se nuk jan edhe aq shizoida hepten...!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. EmptySun Feb 05, 2012 2:38 pm

http://www.kohavision.net/video/interaktiv/3446/ Enkas per ju Arberia, shpresoi se do gjeni pak kohe qe ta shikoni ket link.
Gjith te mirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Interviste me antaret e forumit. Empty
MesazhTitulli: Re: Interviste me antaret e forumit.   Interviste me antaret e forumit. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Interviste me antaret e forumit.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: