Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit    Mon Nov 28, 2011 12:56 pm

TA GEZOSH FESTEN SHQIPERI ETNIKE cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit    Mon Nov 28, 2011 6:21 pm

URIME festa e 28Nendorit te gjithe shqiptareve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit    Mon Nov 28, 2011 10:38 pm

Urime 28 nentori dita e Flamurit,gjithe shqiptareve
Ky eshte flamuri Yne ku rrjedh gjak Shqiptari!

Urime shqiptare anembane rruzullit tokesore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit    Thu Dec 22, 2011 8:55 pm

javascript:;
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit    Thu Dec 22, 2011 8:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=e-Om6EuTJiE&feature=player_embedded
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit    

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime 28 Nėntori - Dita E Flamurit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: