Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Festa e Pavarėsisė, nė Vlorė shumė aktivitete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Festa e Pavarėsisė, nė Vlorė shumė aktivitete   Sat Nov 26, 2011 5:42 pm

Bashkia e Vlorės me rastin e festės sė Pavarėsisė do tė organizojė njė sėrė aktivitetesh kulturore e artistike. Kreu i drejtorisė sė programit dhe zhvillimit nė bashkinė e Vlorės Ilir Metaj u shpreh se 99-vjetori i Pavarsisė pritet me promovime librash tė autorėve vlonjat, koncerte me kėngė tė tė gjitha rrymave muzikore, premiera nė teatrin “Petro Marko” ,por edhe aktivitete sportive.


Metaj ka bėrė tė ditur se aktivitetet e shumta pėr festat e nėntorit priten te nisin qe prej datės 26 nėntor deri mė 29, duke i dhėne qytetit nje atmosferė ndryshe, nderkohe ka kerkuar nga qeveria me shume fonde per kete feste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Festa e Pavarėsisė, nė Vlorė shumė aktivitete   Sat Nov 26, 2011 9:43 pm

Ne vlore kane shkuar disa kusherinj une nuk munda te shkoj se jam i zene me pune tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Festa e Pavarėsisė, nė Vlorė shumė aktivitete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: