Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mexhid Yvejsi
Anëtar
Anëtar
Mexhid Yvejsi

Male
Numri i postimeve : 429
Age : 69
Vendi : Gjakovë, Kosovë
Registration date : 04/05/2009

Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry Empty
MesazhTitulli: Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry   Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry EmptyTue Sep 06, 2011 4:59 pm


Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndryshim ndaj Kosovës.

Drejtori i Sallës së Shtypit të Vatikanit, Atë Federiko Lombardi, në pyetje të mediave lidhur me mundësinë e njohjes së Shtetit të Kosovës nga Selia e Shenjtë, siç thuhet se është pohuar nga Delegati Apostolik për Kishën e Kosovës kryeipeshkvi imzot Julius Januzs gjate vizitës së tij në Vend, “saktëson se nuk rezulton të ketë ndonjë ndryshim në qëndrim të Selisë së Shenjtë ndaj Kosovës”.

Radio Vatikani
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry Empty
MesazhTitulli: Re: Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry   Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry EmptyThu Sep 08, 2011 12:12 am

AT Leopardi se shpejti dot ta shendrronj ne AT HAMASI nga ky far m.Yvejsi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Radio Vatikani:Atë Lombardi: nga Selia e Shenjtë nuk ka ndry
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: