Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 A po blehen ende produktet e Serbise

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptySun Aug 21, 2011 1:59 pm

Nëse blen produkte serbe, po e financon ndarjen e Kosovës.
Nëse blen produkte serbe, po e financon vrasjen e policëve.
Nëse blen produkte serbe, po e varfëron Kosovën.
Nëse blen produkte serbe, po i përbuzë dëshmorët e luftës.
Bojkoto produktet e Serbise. BLEJ SHQIP !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptySun Aug 21, 2011 8:41 pm

Si thonin nje her me Lop te serbis nuk ka, von na ka leshu kllapa neve por me mire von se hiq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptySun Aug 21, 2011 9:37 pm

Kuptohet......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptyMon Sep 05, 2011 10:55 pm

Cito :
Nëse blen produkte serbe, po e financon ndarjen e Kosovës.
Nëse blen produkte serbe, po e financon vrasjen e policëve.
Nëse blen produkte serbe, po e varfëron Kosovën.
Nëse blen produkte serbe, po i përbuzë dëshmorët e luftës.
Bojkoto produktet e Serbise. BLEJ SHQIP !

ke harru te shtosh edhe pronat private
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptyTue Sep 06, 2011 1:00 pm

Ndoshta kam harruar te te pyes ty,si thua?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptyThu Sep 08, 2011 12:16 am

po dhe mir bile te transpotuera per dhe ne per mjedis, t´shkodres ton mizore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptyThu Sep 08, 2011 12:39 am

Le ti transportoin nga te doin me rendesi eshte ne qe ti bojkojtoim[b].
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptyThu Sep 08, 2011 9:35 pm

Nermale,duhet t'ja kthejm te njejten goditje,me te njejten arme.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptyFri Sep 09, 2011 12:41 am

Cito :
Ndoshta kam harruar te te pyes ty,si thua?!hahahha po ca din dhia se ca eshte tagjija pash zote Razz

vazhdo se mir je Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise EmptyFri Sep 09, 2011 8:12 pm

Qaq sa e din njeri qe ka komentu para meje se sa budalla duket......... pirat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
A po blehen ende produktet e Serbise Empty
MesazhTitulli: Re: A po blehen ende produktet e Serbise   A po blehen ende produktet e Serbise Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A po blehen ende produktet e Serbise
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: