Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kush eshte krenar qe eshte shiptare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Aug 21, 2011 9:43 pm

Mire e ke........ne kurre nuk shikojm anet pozitive te njeri-tjetrit,vetem ato negativet.....te mirat i harrojm shpejt,te kqijat i mbajm mend gjithmone.....!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Aug 28, 2011 5:20 pm

Mos me jepni kompliment se po merrite mendja,hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Aug 28, 2011 10:51 pm

Hahahahhahahah se besoj....por ne rregull ndoshta ndonjeher te gjithe duam te jemi te llastuar.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Sep 04, 2011 2:47 pm

Poaaaaaaaaaaaaa e kush qenka ky R. Qosja qe pedika qe ka ma zi......

kush eshte R.Qosja Shocked Mad ,nji tru-cpuar ,qe ben Kasandren......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Sep 04, 2011 3:17 pm

Cito :
Kush eshte krenar qe eshte shiptare

loj e re esht e kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptySun Sep 04, 2011 9:25 pm

Per te gjithe ata qe luajn.....din te luajn.......duan te luajn dhe i din rregullat e lojes!!!!Ndoshta po!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyMon Sep 05, 2011 2:38 pm

Cito :
Per te gjithe ata qe luajn.....din te luajn.......duan te luajn dhe i din rregullat e lojes!!!!Ndoshta po!!!
Po pra e shikon se loj eshte e tera( E THUA EDHE TI SI HAPS I TEMES)


TE JESHE ATDHETAR DUHET TE JESHE REALIST DHE TE BALLAFAQOHESHE ME SFIDTA E JO TE BESH LOJRA FATI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyMon Sep 05, 2011 8:40 pm

Une jam krenar edhe me Atdhetart realista, ne veqanti me ata qe dine rregullat e lojes,. Vet jeta eshte loje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyTue Sep 06, 2011 12:57 pm

E po une jam shume optimiste..........jam atdhetare......por mbi te gjitha e luaj lojen!!!!.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 17, 2014 9:30 pm

http://sport.albeu.com/kombetarja/serbi-shqiperi-gazetarja-shqiptare-i-tregon-vendin-zedheneses-se-asht/173971/

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush eshte krenar qe eshte shiptare   Kush eshte krenar qe eshte shiptare - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush eshte krenar qe eshte shiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: