Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mohimi i genocidit grek ne tokat shqipetare te ēamerise...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
alnert85
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 30
Vendi : italy
Registration date : 08/06/2011

MesazhTitulli: Mohimi i genocidit grek ne tokat shqipetare te ēamerise...    Fri Jul 15, 2011 12:58 pm

Perendimi kujdeset shume per genocidet qe kane ndodhur neper bote por harron genocidet qe ka bere vete.
Greqia e armatosur dhe e mbrojtur politikisht nga anglezet ka bere nje nga genocidet me te medha te shekullit te kaluar por asnje ne BE dhe SHBA nuk ndihet.

Shqipetaret si gjithmon mbyllin gojen dhe bejne sikur nuk shohin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mohimi i genocidit grek ne tokat shqipetare te ēamerise...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: