Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per te gjithe ata qe ndjehen te tille

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Per te gjithe ata qe ndjehen te tille   Sat Jun 18, 2011 10:48 am

E di....e di se nuk e di aq mire se cfare po shkruaj,por ja disi nuk mund ta ndalja veten...ngase frymezimi,inspirimi me vinte nga shpirti,nga mendja te cilat ishin mbushur me miliona shprehje,emra autoresh,tituj librash,me ngjarje te verteta dhe te imagjinuara,por ende aty ne mendje e ndjej nje zbrastir ende ka vend, ende........
Jeta me ka qene gjithmone tradhetare,e pa bese,me detyronte te isha une dhe vetem une pa asnje mbeshtetje,asnje perkrahje me te vogel nuk ma dha.....ishte e ashper,gje per te cilen i falenderohem aq shume sepse tani jam e gatshme te perballoj cdo situat,asgje me nuk ndikon aq shume ne mua...Jo pse i kam mbytur ndjenjat,jo,por sepse kam fituar gjakftohtesi me te cilen i shikoj gjerat une..!!!
Kam mesuar qe une jam une dhe vlej shume per rrethin ku gjendem,jo ndoshta pse me duan,pornuk munden dot pa mua.Ngase keshtu s'do kishin ke ta urrejn,per ke te flasin keq,jo pse jam me e mire se ta ose me e mencur,por ata me bejne te ndihem keshtu,sepse te gjithe me sulmojn,por duke harruar se une di te mbrohem..!!..
Jetes nuk i friksohem aspak,por ndoshta vetes po!!!?Sepse me jane formuar dy semundje:e para jam e varur aq shume nga leximi,pa te cilin me duket nuk ka jete dhe e dyta une di te shpreh ate qe ndjej apo mendoj ne rast se i lexoj mendimet apo ndjenjat e mija,por asnjehere nuk ja ndal mban nese i them ato ashtu kot....
Por sikur t'ju them se kam frike aq shume kur shoh miun,sa qe mundohem me cdo kusht te mos rastis kurre ne te se pse e di se do klithe aq shume sa do ndihem ne qiell,por do te qesh kur te shoh ujkun,se di se une do e mund ate,e di...
Une e di qe nuk kam te drejt gjithemon,por skam degjuar ndoken qe ka te drejt me shume se une kur flet..!!
I kam mesuar kurthet e jetes,rrezohem,bie me miliona here per Toke,por ngrihem dhe do ngrihem sa her qe te jete e nevojshme,se kam nje shpirt luftarak,nuk derzohem dhe prape nuk derzohem s'do derzohem kurre,sepse e di qe humbja eshte e natyrshme,por thjesht si takon natyres sime.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ata qe ndjehen te tille   Sun Jun 19, 2011 9:09 pm

Kjo bote eshte si mjet udhtimi. Nese e di kuptimin e saje ajo te mban dhe mund te udhetosh me te deri ne fund te jetes, por ne te kundert, te shtyp.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ata qe ndjehen te tille   Sun Jun 19, 2011 10:15 pm

kjo bot mvaret se si ben perceptimin e gjerave, dhe luajn rrol,aftesit tua personale.

Pra ndesh hyn ne valla dhe luj, ose rri ne nji qosh dhe vuj, vdekjen e ka te sigurt.....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ata qe ndjehen te tille   Sun Jun 19, 2011 10:49 pm

E po une dua te luaj,veqese dua ta udheheq vallen e jo te jem ne mes ose ne fund te saj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ata qe ndjehen te tille   Mon Jun 20, 2011 12:28 am

Mos je e vogel me hy ne valle e leje te udheheqesh, mori shko rritu dhe pak....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ata qe ndjehen te tille   Mon Jun 20, 2011 10:00 am

E po nuk po mendoj gje kundi ta beje kete.....as ne kete forum.......por brenda ne mua,ne jeten time e kupton dot...Une nuk do e kerkoj kurre ate qe i takon ndokujt,jo!!Por vetem ate qe me takon mua....vetem ate!!......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per te gjithe ata qe ndjehen te tille   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per te gjithe ata qe ndjehen te tille
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: