Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 "Nganjeher"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyMon Jun 20, 2011 12:51 pm

nganjehere mendoje pse shqiptaret jane aq primitiv
dhe nuk dijne te bejne shtet e ligj
po ka te shkojshe kerset alltija,pse vetem ne shqiptaret bejme marrina te tilla
larg jena ,me mija vjet ka me na percjlle duke vrare velluan velllain.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyTue Jun 21, 2011 11:26 pm

Pse ne nganjeher nuk marrim shembull dike tjeter por gjithemon veten.......!!!!Edhe une nganjeher po pyes detektiv pse ne duhet vrare vellau-vellan?!Nga kush e morrem kete semundje ,sepse sigrisht kete e morrem ne nga dikush,a po jo?!!Ne nuk ishim te tille por sundimi mijra vjeqar nga sunduesit,na beri te tille!!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyWed Jun 22, 2011 1:34 am

skem shka marrim shembull tek te tjert, se gjerat qe i bejmne, dhe se si jemi mbetur keshtu as peshk, as zog, nuk ke ken ta marresh shembull se te gjith jan ma mir se ne.
Ne jem te veqant nuk na han kurrfar limé, por prap mir se as armiku spo din qfar lime me perdor ndaj nesh....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyWed Jun 22, 2011 9:29 am

Ej dhe ju po prisni qe menjeher pas lshirimit tone nga sunduesit te shkojm ne hene?!!!Une jo,une pres edhe shume vjet me kalu e na te behemi gati ose perafersisht me shtetet e tjera qe skan pas luftra me shekuj vertet...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyWed Jun 22, 2011 11:28 am

Une jo,une pres edhe shume vjet me kalu e na te behemi gati ose perafersisht me shtetet e tjera qe skan pas luftra me shekuj vertet...........
kjo po,eshte shume e drejte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyWed Jun 22, 2011 11:53 am

E po kuptohet kjo Arberi,por ne duhet te punojm,e jo siq jemi duke bere ne tash duke u rrok per nje karrike.......Ne duhet te jemi bashke o tani o kurre per ndryshe vitet do te kalojn e ne do ngelim po ne te njejtin vend........Do na duket sikur historia po perseritet kur ne fakt ajo nuk ka levizur nga vendi.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyThu Jun 23, 2011 3:51 pm

Nganjiher deshirat i kem aq te mdha, sa qe nuk ta merr mendja!
Sa qe veprat i kem aq Mikrroskopike, qe dhe per ket levizim me hapa breshke!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyThu Jun 23, 2011 3:57 pm

E po varet krejt se sa te medha jane deshriat tona!!!......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySat Jul 02, 2011 10:30 pm

Nganjeher eshte e natyrshme te harrojm, por jo data te veqanta historike si 2 korriku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySat Jul 02, 2011 11:01 pm

E po ngaanjeher duhet t'i harrojm disa gjera........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyTue Jul 05, 2011 10:37 pm

Nganjeher duhet kujtuar te kalueren...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyTue Jul 05, 2011 11:27 pm

E po nganjeher,nuk mund ta jetosh te ardhmen........Pa kujtuar te kaluaren....por nuk mund ta jetosh te kaluaren!!!....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySat Jul 09, 2011 3:58 pm

Nga nji her, me shkond mendja se si esht e mundur pas gjith ktyre katrahurave te Evropes lavire,qe naj ben dhe ska ende nji definim te ndo nji subjekti kunder Evropian, me jav ber me dije se ju jeni shkatar te gjitha katrahurave qe po i perjetojm,por per te keqn se dhe ne vet jem shkatar te kqiave, ne kordinim me evropen. Por ca shqiptar, dalin vrasin Amerikant....!

Cfar apsurdi i llojit te vet,qfar shizofrenie e pa kontestushme, dhe apsurde...!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySat Jul 16, 2011 12:42 am

E ndryshova kajen pak Xhem me fal !!!!!

Nganjeher ndjehem qe te gjitheve ja ze rrugen Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySat Jul 16, 2011 10:37 am

E po atij qe ja ze rrugen,le te mos vij nga ajo rruge ku jam une,sepse edhe ai e di se aty nuk mund te kaloj!!!!Ann@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySat Jul 16, 2011 11:20 am

Sa me pelqeje kto fjal mujota....

Nganjeher edhe shoqeria e panjofture ndikone ne disponimine tuaj ....I am very happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySat Jul 16, 2011 2:11 pm

E po nganjeher disa gjera vijn,nga ai qe me se paku e pret.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptySun Jul 17, 2011 11:25 pm

Nganjiher sa tema pa lidhje fare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyMon Jul 25, 2011 10:32 pm

Nganjeher ia vlen te kyqesh ne net, dhe te hapish forumin BK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyTue Jul 26, 2011 12:12 am

Nganjher edhe nje sms- sado pak i shkruar me pak rreshta te bane te ndjehesh jo e harruar nga shoqeria e vjeter Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyTue Jul 26, 2011 2:05 pm

Nuk kemi humbur,por thjesht nukpo kemi kohe per te tjeret.....shpesh as per veten...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyTue Jul 26, 2011 8:23 pm

Kush te ka mesu ty me fol kaq mire a?!!!! hahaha te nguca pak KLM flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyWed Jul 27, 2011 4:10 pm

Nena ka fajet,per te gjitha.......hahhahaa Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyWed Jul 27, 2011 6:53 pm

E mire shume hahahahahha, po dihete qe je hastrete Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 EmptyThu Jul 28, 2011 11:19 am

Joooooo nuk jam,por jam rritur ne menyr te tille ndoshta?!hahaahh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
"Nganjeher" - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: "Nganjeher"   "Nganjeher" - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Nganjeher"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: