Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Reklama me skeptėr...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 1:21 pm

Shuma marramendėse pėr reklamimin promovues dhe e sensit reklamė e pėrkufizuar negative, e kategorizuar nė media tė shkruar dhe elektronike (faqe interneti e karakter informativ), nė postera dhe logo, konferenca pėr media, portalet dhe ėueb –faqet ne internet duhet tė justifikohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 1:22 pm

Veprime nė kundėrshtim tė plotė me Ligjin, Kodin e mirėsjelljes, kapėrcime tė tij angazhim monitorimi, procesvotim numėrimi duhet tė minimizohen pėr tė treguar emancipim shoqėror.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 1:22 pm

Po kėshtu shmangia e efektėve tė shqyerjes dhe vendosjes sė ngjyrimit tė posteve reklamuese kundėrshtare..., apo procesi i zhubrimit..., keqsjellja nga kundėrshtarit politik duhet tė minimizohen nė kulm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 1:22 pm

Ne duhet tė luftojmė tė krijojmė moralin ndaj spekulacionit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 1:23 pm

Shėnim: Janė shfrytėzuar disa artikuj tė shtypit tė pėrditshėm dhe tė revistave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 1:23 pm

, pėr tė nxjerrė nė pah koston marrarrendese... tė fushatimit...zgjedhor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Kristaq F. Shabani
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 11555
Age : 59
Vendi : Gjirokaster, Albania
Profesioni/Hobi : Poetry
Registration date : 04/07/2008

Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 1:24 pm

Ju faleminderit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://kristaniada.tripod.com  http://pegasialwriters.tripod.com
Sponsored content
Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Reklama me skeptėr...   Reklama me skeptėr... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Reklama me skeptėr...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: