Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kush do ti fitoje keto zgjedhje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyTue Jun 07, 2011 12:20 pm

Arberi
je bere bajate dhe banale !
keshtu qe te kishna keshillue te shkoshe te ndonje psikiater te bejshe ndonje kontrolle motra jem!
Se nuk je askunde ne kete bote.
Po ja fut kuturu ,apo je ne qeveri te Sali Berishes ,per Informata shko ne beograd dhe te Informojne se kushe eshte Sali Berisha dhe Basha.
Apo pyeti sherbimet e huaja kushe jane keta persona dhe Ilir Meta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyTue Jun 07, 2011 1:35 pm

ARBRI- ktu esht problemi BRAQE e shum te tjer qe kan ber kerdi e nam dhe kriminel te rangut te par, ndersa shteti yt -drejtsia dhe gjygjsia e SALES i perkdhel dhe i avancon,pra q“ben SALA kush esht ky, sdi qka te i them veqse SHIZOID.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyWed Jun 08, 2011 12:35 pm

Leje more braqen se eshte njeri shume i zoti
shiqo meten Bashen salen me ke punojne per ke.,vajza sales me ke punon .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyThu Jun 09, 2011 11:00 am

Leje more braqen se eshte njeri shume i zoti

hahahahaha po po per hajdut xhepash dhe per pederast,shumi zoti eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyThu Jun 09, 2011 11:36 am

Arberia
leji moj politikanet se u banem copa
po te dalim te pijme ka nje kafe e te bisedojme si njerez me argumente dhe te kalojme kohen ne harmoni ,se ne shqiptareve na myti politika.
Qoban e politikan,bujk e politikan,shites e politikan ,anlafabet e politikan ,hajvan e politikan.
Smet kushe pa u marre me politik te ju ne kosove maqedoni shqiperi.
Krejt politikana .haaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyThu Jun 09, 2011 4:41 pm

Po mire e c'fare te bej une atehere ne forum,kur une qef po kam me u mare me politike,sinqerisht Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyTue Jun 14, 2011 5:24 pm

Une se dua politiken fare spese politikanet tone jane bere aq bajat dhe tradhtare sa qe gerdi te vjen prej tyre .
Ku qobani eshte bere politikane ,ku hajni eshte bere politikane ku primitivi te bene politike
e skane lidhje me asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyWed Jun 15, 2011 1:50 pm

POLITIKĖ
“Vlera e demokracisė qendron nė dėgjimin e zėrit tė ēdo qytetari”
15-06-2011


Lulzim Basha pėrshėndet vendimin e Kolegjit Zgjedhor

Kandidati pėr kryebashkiak nė Tiranė reagon pas vendimit tė Kolegjit Zgjedhor pėr hapjen e kutive, rinumėrimin dhe rivlerėsimin e votave tė kontestuara nė kutitė e pahapura nė Tiranė. Kolegji Zgjedhor vendosi mbrėmjen midis tė hėnės e tė martės qė KQZ tė hapė, rinumėrojė dhe rivlerėsojė votat e kontestuara nė kutitė e pahapura tė materialeve zgjedhore pėr Bashkinė Tiranė nė 368 qendrat e votimit, pėr kryetarin e Bashkisė, Kėshillin Bashkiak, kryetarin e njėsisė bashkiake dhe kėshillin e njėsive, pėr votat qė nuk janė hedhur nė kutitė respektive tė sė njėjtės qendėr votimi dhe nė bazė tė tyre tė shpallė tabelat pėrmbledhėse tė rezultateve pėr kryetarin e Bashkisė sė Tiranės. Gjithashtu, Kolegji vendosi mbrėmė rrėzimin e pjesės tjetėr tė padisė sė bėrė nga Partia Socialiste. Pas kėtij vendimi, ka reaguar pėr mediat kandidati pėr kryebashkiak nė Tiranė, Lulzim Basha. “Jam i vendosur tė pres deri nė fund verdiktin e institucioneve. Gjėja mė e rėndėsishme ėshtė qė ēdo votė tė numėrohet. Vlera e demokracisė qėndron nė dėgjimin e zėrit tė ēdo qytetari dhe unė jam i vendosur tė respektoj kėtė parim”, u shpreh Basha.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyWed Jun 15, 2011 10:10 pm

Poshifet mir se i fitoj SERRRRRRRBIJA.

no koment!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyWed Jun 15, 2011 11:48 pm

[b]FITUESI I BASHKISE SE TIRANES ESHTE LULZIM BASHA.
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyThu Jun 16, 2011 10:39 am

Areberi
ende nuk eshte krye kjo mpune .
Mos u ngut ,se kushe ngutet perm........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptySat Jun 18, 2011 5:00 pm

Basha ishe kane mire....tash s'dihet?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptySat Jun 18, 2011 6:08 pm

Basha i fiton ne serbi me salen se e votojne miqte etyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptySat Jun 18, 2011 8:02 pm

Ka mundesi.....ama se besoj!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptySat Jun 18, 2011 8:06 pm

Se ne fund te fundit asnjeri s'eshte me i mire se tjeri.....Krejt per interesa te xhepit t'vet,pse mos po bajn aq shume per popull?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptySat Jun 18, 2011 8:07 pm

Kush do ti fitoje keto zgjedhje... Ai i cili ka premtu me shume, me i miri, popull budalla nuk ka, kush kujdeset per gjepat e popullit ai gjithmon eshte votu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptySat Jun 18, 2011 8:18 pm

Popullit?!...fjale te kota gjersa marrin voten.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyTue Jun 28, 2011 8:26 am

Nejse e votj populli Bashen ndoshta e ban ma mir se Edi punen e krye bashkiakut mbetet me u pa veq se, kur ta marrin vesh populli se e kan votu,bashkpuntorin e DIRK MARTIT dhe bashk dizajnerin e ktyre maskarallaqeve , por dot behet shum von.

Por demokracia e kish keshtu me nji vot, apo me dy gishta perpjejt po ta rraske, tani sun po e nxershe kurqysh. sillu rreth dardhes ahmakit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 EmptyTue Jun 28, 2011 10:18 am

Kush o thot qe e votoje populli
Jo jo haptas i vjedhen votat i thyn kutit i futen votat e nevojshme per drogirashin dhe bashkpunetoret serbe.
basha ka humbur ne fillim
tani u ba manipulimi ,votat e e pa vlefshme i benen te vlefshme dhe i futen aq sa ju nevojiten
hajni e paster evropa gjermania nuk pranojne votat e vjedhura
Do votohet perseri ne Tiran
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ti fitoje keto zgjedhje   Kush do ti fitoje keto zgjedhje - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush do ti fitoje keto zgjedhje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: