Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje lutje per ju shoqeri!!! :S

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty
MesazhTitulli: Nje lutje per ju shoqeri!!! :S   Nje lutje per ju shoqeri!!! :S EmptySun May 08, 2011 2:59 pm

Shpresoje qe ta lexoni edhe kete teme qe eshte hapure per ju.
fionaa,shoqja ime,ndoshta te kane thane qe je zemra i keti forumi je ylli qe di te bashkone e di te argetone.....Te lutem kthehu I love you
Driniiii,ndoshta nuk e din po je i vetemi person kete forumu qe me ban te qeshe me fjalet qe i shkruan......Te lutem kthehu Please
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lutje per ju shoqeri!!! :S   Nje lutje per ju shoqeri!!! :S EmptySun May 08, 2011 5:10 pm

ANnA nese te ban te qesh aq shum se nuk e fton per kafe DRININ LIVE, ndoshta dhe ma shum te ben te qeshesh,me qesh esht shendet..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lutje per ju shoqeri!!! :S   Nje lutje per ju shoqeri!!! :S EmptySun May 08, 2011 6:28 pm

ee ty,po te interesone shume cka te veproje une poooo Wink

I dine heta punet e vete,nese mundesh kontribo ne kete kthime te shoqerise tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lutje per ju shoqeri!!! :S   Nje lutje per ju shoqeri!!! :S EmptySun May 08, 2011 7:09 pm

Cito :
Shpresoje qe ta lexoni edhe kete teme qe eshte hapure per ju.
fionaa,shoqja ime,ndoshta te kane thane qe je zemra i keti forumi je ylli qe di te bashkone e di te argetone.....Te lutem kthehu
Driniiii,ndoshta nuk e din po je i vetemi person kete forumu qe me ban te qeshe me fjalet qe i shkruan......Te lutem kthehu

Nese kane respekt , pas ketij shkrimi te mrekulluar dhe shume pozitive nga nje anetare e re An@ , besoj qe te dy do tregojne edhe respektin ndaj ty dhe do te kthehen .. Natyrishte qe jane dy persona qe kane kontribuar shum per kete forum dhe jane te mireseardhur ne gjdo kohe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lutje per ju shoqeri!!! :S   Nje lutje per ju shoqeri!!! :S EmptySun May 08, 2011 8:20 pm

Une nuk e ceka se do te largohem nga forumi, thjeshte dua te heshti per nje kohe dhe ne disa tema, edhe pse nuke eshte e natyres sime...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lutje per ju shoqeri!!! :S   Nje lutje per ju shoqeri!!! :S EmptySun May 08, 2011 9:41 pm

eee shyqyre qe shkruajte kjo me ransi Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lutje per ju shoqeri!!! :S   Nje lutje per ju shoqeri!!! :S Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje lutje per ju shoqeri!!! :S
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: