Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyMon May 30, 2011 11:57 pm

PO si jo pershendetje per FIONEN por pse na humbi,pom duket se e kam nervozu ne kohen e fundit sme duroj dot,haha s “besoj....)))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyTue May 31, 2011 9:44 pm

Njė pėrshendetje pėr tė gjith .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyTue May 31, 2011 10:17 pm

Nje pershendetje per te gjithe, Xhem mu ka hargju ngjyra e penes... hahahaha ketu jam, po ndegjoi. KLB te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyWed Jun 01, 2011 12:04 am

nji pershendetje per ju on ,dhe per mexhidin qe po qel xhamia naper banhova-airoporta ewew,informata interesante beli.....!??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyWed Jun 01, 2011 11:40 am

hajt pershendetje edhe une per te gjithe
po kushe po qel xhama bre ,sa interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyThu Jun 02, 2011 11:31 pm

nji pershendetje per ata te gjith qe jan per BASHKIM KOMBETAR-RRESPEKT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySat Jun 04, 2011 12:12 am

Nje pershendetje per ju ON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySat Jun 04, 2011 12:15 am

nje pershendetje edhe per ty o Driniiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySat Jun 04, 2011 12:34 am

Arberia a po na qet ndonje shalamate per ket fitore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySat Jun 04, 2011 1:22 am

Nji nat te mir ju dy ON dhe shkoni festone me nga nji birr , se tash e tutje sdot e ham buken that....!!!!???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySat Jun 04, 2011 1:23 am

Naten e mire edhe nga une .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySat Jun 04, 2011 9:29 pm

Arberia a po na qet ndonje shalamate per ket fitore.

Drini c'fare eshte :shalamata?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySun Jun 05, 2011 1:50 am

Nje pershendetje per te gjithe. Arberia per ket fjali qe nuk po e kuptojke e gjeim ndonje perkthyes, nese "Urime fitoren" sillna ndonje birr te Korqes qe ta festoijm, une po futem ne valle edhe pse jam jasht kufirit londinez.
Si ka then Isa, kur eshte Shqiperia mir jam edhe une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyTue Jun 07, 2011 2:20 pm

NJI pershendetje per xhitin qe ju lejua hyrja BE dhe BASHKIM............!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyWed Jun 08, 2011 12:26 am

mire ,o Driniii s'ka gje per mos-shpjegimin e fjales dhe f.l.m per urimin,por te gjithe shqiptaret kane fituar me largimin e mbeturines se fundit komuniste ne Shqiperi,por jo vetem komuniste por te nje njeriu qe e shkaterroi dhe e degjeneroi fare te majten shqiptare....nuk mund ta merrni me mend se sa i rrezikshem eshte aipsiko-skizofren i lindur....e tmerrshme.Tirana do te punoje e qete dhe e lire pa te....
NJE URIM PER FITOREN E LULZIM BASHES cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyWed Jun 08, 2011 11:29 am

Arberia
a je trenua ,po ende seshte shpalle fitorja ,gjermanet osb Amerika po thojne qe jane vjedhe votat.E ju hajnit i thuani i mire haj medet qfare njerez kemi.
Dhe po te them nuk ka fitue gjithe shqiptaria me keta hajna ,kriminel.
Po kane fitue shpijunet e serbise dezertoret e luftes dhe bashkpunetoret e serbise greqise.
Ky basha eshte drogirashi me i madhi dhe krimineli me sale komunistin qe vrau shume njerez.tashe po edhe ne kohen e Enverit.

Fitore per bashen fitore per fazliqin Mishkoviqin.Greqine .
tashe ka me najfal tere detin ky hajvan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyMon Jun 13, 2011 11:35 pm

Njė Mbrėmje e ngrohtė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySun Jun 26, 2011 8:55 am

Nje miremengjesi per te gjithe. Zgjohi o njerz se kishin pas then gjermant ai qe zgjohet heret i rremben dy fate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySun Jun 26, 2011 11:21 am

Nje vdekje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptySun Jun 26, 2011 11:17 pm

nje dite e qetė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyMon Jun 27, 2011 12:41 pm

Nje jave te qete.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyMon Jun 27, 2011 9:25 pm

Nji pershendetje per ty kojshike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyMon Jun 27, 2011 9:48 pm

Nje pershendetje per Xhemen gjithshtu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyMon Jun 27, 2011 9:59 pm

nje nate te bukur ju uroj te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 EmptyMon Jun 27, 2011 10:17 pm

Nje fjale qe se kam lexuar kurre me pare ne kete forum?!........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: