Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Fri Feb 24, 2012 11:34 pm

Cito :
hajt more se bana hajgare pak Fiona, se njerz qe jan te pa vendosur nuk jan as per veti, e po i don mileti,por me shkru diqka se po shifet puna mir,.... nji kutund qe shifet kallauz nuk don,po nejse si do qoft per vete e kemi ashtu kshtu kaloni mir.


ahu me shum fetyra behesh edhe ti, sa u gezuam un e arbri (atdhetari) se na thure lavdrata tani thu te pa vendosur, pse ku na njeh ti neve?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sat Feb 25, 2012 12:33 am

Nji pershendetje-Fiona e pata prej friges se pot te rritet mendja,e un nuk kam qef té ta rris mendjen, se dot thot se nuk ta dua te miren per at....)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sat Feb 25, 2012 12:38 am

ama kujdes kur nuk jam un on mos fol mbase shpines se kuku Shocked hajt se shaka bej edhe un ,fol ca te duash edhe un te pershendes ty edhe ket djalin e keq se rrin fshehur arbrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sat Feb 25, 2012 12:40 am

Pershendetje , po une harroj a jom fshehur kaniher per Bese . Be shumicen e rastave padashje .
Pershendetje edhe ty Xheme , edhe DRinin e te tjeret edhe pse nuk qenkan ON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sat Feb 25, 2012 12:44 am

Pershendetje edhe per Bacen Gjeta 9, Lumo dhe detektivin e ashper :)
.


Edituar pėr herė tė fundit nga Atdhetari nė Sat Feb 25, 2012 12:53 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sat Feb 25, 2012 12:50 am

E po mos rri fshehur se ne dyshojm pastaj?apo bre xhem?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sun Feb 26, 2012 3:28 am

Nji pershendetje per ju qe keni humbur e spo kini koh,por pom duket jeni katandisur naper demostrata,apo organizimin e tyre se ska met rrug tjeter,qysh e presim gjimon te ranen,esht dasht ma fuqishem me dal ma heret,edhe tash mir por, pak si von gati treni fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sun Feb 26, 2012 3:34 pm

nje here gjithe here ju kam thene se kosova seshte shtet po dikush qe ska lidhje me politik ju keta kritikonin e qka sthonin..
po ja dulen tonat ,kur ne me shoke thojshim se eshte mashtrim juve von ju del gjumi....perhajr ju kofte ..ndoshta ju del gjumi pas 1000 vjete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Tue Feb 28, 2012 3:02 pm

Nji pershendetje te gjith shqiptarve qe jem shum zemer gjeré.....!?


Shqiptaret vetem mos ti debon shkau e europa nga shtepit e tyre se sa per fusnota e autonomia i pranoin si akullore. Shqiptareve po tu thuash duhet me luftue per liri ti nxjerrin syt e ballit.Shqiptarit ti flasesh shqip nuk ta ka drohen as qe i han leshi,po ti kercnohesh serbishte kercen nga kati dhjet dhe ben vetvrasje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Tue Feb 28, 2012 4:18 pm

nje trdhti e tille te ju behet popujve tjere kishin ba atentat menjehere .
po ishin que me miliona ne rruge dhe kishin debue tradhtaret apo i kishin vjerre para popullit
te ne ju ha leshi per shtet as per asgje sja nin
mu kan mi shty mezhdet nvrap apo me sha e me myt shqiptari shqiptarin
po me shkije sja qet betha as me tradhtare
popull me servile me sevda nuk ka ne bote..
presin se amerika ju jep buk e televizora e shpija ju bje ,vetem pritni
pas lufte ,menduan qe evropa ju bje tv kerre e shpija e keta vetem e hapin gojen
haaaaaa kurre liri skan me pas vetem vuajtje e mjerim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Mon Mar 05, 2012 11:33 am

Nje zemer qe te do mos e humb se do i biosh pishman ne fund .

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Tue Mar 06, 2012 12:39 am

Njė mir se ardhje nė shoqrin e vjetėr
Njė pėrshendetje pėr tė gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Tue Mar 06, 2012 1:15 pm

Pershendetje Miki im i vjeter

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Tue Mar 06, 2012 10:33 pm

Njė pėrshendetje pėr tė gjith.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sat Mar 17, 2012 1:16 pm

Nje pershendetje per vizitoret,dhe antaret e forumit BK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Wed Mar 21, 2012 10:56 pm

Nje pershendetje per ju Rinesa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sat Mar 24, 2012 7:50 pm

Nje pershendetje per Ana, Arber,Xhemen,Bashkom,Detktivin, vikend te bukur paqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sun Mar 25, 2012 4:42 pm

Njė fund jave tė kandshme .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Thu Mar 29, 2012 9:12 am

Nje dit te mir per te gjith.

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sun Apr 08, 2012 10:13 am

Nje pershendetje per te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Mon Apr 09, 2012 11:16 pm

Nje pershendetje per ju ON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Sun Aug 26, 2012 1:06 pm

Nje pershendetje per te gjith.........Edhe per ju qe me jepni minus................Kaleterina.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Mon Mar 03, 2014 10:09 pm

Nje nje njeeeeeeeeeeeeeeeeeee pershendetje per te gjith.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Mon Mar 31, 2014 5:04 pm

Nje dit te mbar per ju

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Tue Apr 01, 2014 5:56 pm

Nje lavdate per te gjithe besniket te cilet shkruajn ne kete forum.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: