Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyFri Dec 23, 2011 8:44 pm

Nje pershendetje per : detektivin , Xhemen , Drinin , Fionen , Rrimtaf , Kristaq Shabanin , Bashkom , Mujota dhe gjithe te tjeret :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Dec 24, 2011 1:01 pm

Nje urim per krisht lindjet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Dec 24, 2011 1:51 pm

Nje pershendetje edhe per ju Arber, ei njeri u gezova qe ti pashe shkronjat, njerit i shkon mendja vetum per keq, nje dite mendoja mos te kane kindapu grekrit...Pasi mungojshe ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Dec 24, 2011 10:33 pm

Nji pershendetje i shkon Arbrit,met te vetet se humbi dhe ky si P.Kola
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Dec 24, 2011 10:40 pm

Nje pershendetje per Veletinin dhe ju Xhem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Dec 24, 2011 10:49 pm

Peshendetje ty Drini dhe nji i shkon Bashkomit,por dhe per valentini,mir ka ber se ka hy ksaj pune per Bashkim,ja vlen te lexosh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyMon Dec 26, 2011 11:33 pm

Njė pėrshendetje pėr antarėt e nderuar Driniii dhe xhema jeni tė lodhėshėm dhe lum toka qė ka kso burra .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyThu Dec 29, 2011 1:25 am

Av Bashkom flm per ket vlersim, por se di sa e meritoj,veq permes shkrimeve mundet sado pak te vllersohet njeriu. doku doku nga njiher....)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyFri Dec 30, 2011 1:30 pm

Nje pershendetje per te gjith Antaret e forumit ton

Dhe Urime Festa

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyFri Dec 30, 2011 1:34 pm

Nje pershendetje vesa dhe te gjithe online.
Urime vitin e Ri 2012 suksese ,shendet e nje vite me gjitha te mirat per te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyFri Dec 30, 2011 1:45 pm

Arber,vesa ,detektiv , rrimtaf flm per pershendetjen, dhe nga un keni pershendetje per dite te mbar:flower: dhe per nje fillim viti te suksesshem Very Happy


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Dec 31, 2011 11:30 pm

NJI pershendetje per ju Drini per ket far senen e Re,po lutem t“na shkoj mar per shqiptar e Amerikan e Arab e Shqiptar, nashta pajtohem se punt keq i kemi na tre part.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Feb 04, 2012 1:12 pm

Nje pershendetje per ty Atdhetar (arber) dhe per xhemen lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Feb 04, 2012 1:14 pm

Pershendetje edhe per ty .... Fiona :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Feb 04, 2012 3:53 pm

Pershendetje per yllin e gjithsis ty Fiona,dhe margaritarin ton Atdetarin.

hyni ma shpesh ne forum se nuk e perballojm dot ket vakum ne forum...))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Feb 04, 2012 9:09 pm

Nje pershendetje per ju Shqiptaria mirseerdhet ne forumin BK>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 12:53 pm

Nji pershendetje per besniket e forumit dhe te kti emri kolosal- BASHKIMIT KOMBETAR-
se dot i qendrojm prore,deri ne amshim.....)))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2012 1:19 pm

Hahahaha Xhem, qesha nga zori- besniket iken kemi mbetur vetum ne dy, ndoshta dimri i ka fajet qe iken pa lamtumire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 10, 2012 9:59 pm

Cito :
Pershendetje per yllin e gjithsis ty Fiona,dhe margaritarin ton Atdetarin.

hyni ma shpesh ne forum se nuk e perballojm dot ket vakum ne forum...))
eeeeeeeeeeeeeeeee po cfar ti bejm xhem edhe ti e paske kuptu se till jemi un dhe Atdhetari(arberi) flm flm :lol!:Ana ku jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySun Feb 12, 2012 11:49 am

hajt more se bana hajgare pak Fiona, se njerz qe jan te pa vendosur nuk jan as per veti, e po i don mileti,por me shkru diqka se po shifet puna mir,.... nji kutund qe shifet kallauz nuk don,po nejse si do qoft per vete e kemi ashtu kshtu kaloni mir.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySun Feb 12, 2012 12:22 pm

Nji pershendetje,haha Drini po qeshi dhe un pak prej zori, se me knaqe me muhabet me sabah,pom duket se ma ke zberthy kodin mekalle krejt.....)))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyFri Feb 17, 2012 3:24 pm

Nje urim te madh per pavaresine e KOSOVES te gjithe Shqiptareve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySat Feb 18, 2012 10:39 pm

Urime tanve kjo gjys pamvarsie.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptySun Feb 19, 2012 3:50 am

Gezuar pavarsin kudo qe jen... Ju flm Laberia
http://fr.youtube.com/watch?v=CRCGGHaA4Ho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 EmptyMon Feb 20, 2012 7:45 pm

gezuar kosoven multietnike e te pamvarur nen serbi....
gezuar kombin kosovar e heqjen e historise,,,
gezuar kosovar ,,,popull i ram nga hena...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje!!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: