Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:26 am

Meq u mbylle tema ''Nje!!!'' e hapa perser qe tja dergoje nje perqafime nga large shoqes time ''sssss''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:36 am

Edhe une nje pershendetje per te gjithe , por nga afer :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:36 am

Faliminderit Ana Very Happy te pershendes dhe un shummmmmmmmm queen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:39 am

ee ti Atdhetare nga afer nuk mundesh Peje-Ferizaj large jem e shume large je ti hahah po prap per ty Nje ....Nate te mire;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:41 am

po pse ne ket koh flen ne gjum ti ana Rolling Eyes gjumashe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:42 am

Atdhetari pershendetje dhe per ty nga larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:45 am

jo jo ylle sa filluma na te bajme atmosfer.....Ajo ke fjale miresjellje:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:47 am

e po mir se nuk do ikesh se je freski e forumi ti


ke hy me kemb te mare ti
flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:50 am

Nje!!! tjeter raste njeher me ndodhi me ty me ''sssss''nuk mujsha me te gjete,tashte me Atdhetarin lyp Arberin e se pasha para syve gahgahagghaagh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:52 am

Arberi-Atdhetari me pat mua zili dhe ndrroj nikun nuk eshte mir te behet pirateri Mad lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:53 am

Nje pshtim per ty an@ qe e kishe numrin e mobilit dhe me gjete me lehte se te tjeret Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:54 am

Ani c"fare nikcu ki moj "ssssssssssssssssssssssssssss" pernime per zili -hahahah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:55 am

Cito :
Ani c"fare nikcu ki moj "ssssssssssssssssssssssssssss" pernime per zili -hahahah.hahhahahhahha pse nuk te pelqen hahahahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:57 am

Cito :
Nje pshtim per ty an@ qe e kishe numrin e mobilit dhe me gjete me lehte se te tjeret Very Happy

Pse mi pshtjelle kaq shume muhabetin...

Mos ta nine ''ssss''me pelqene shume niku yte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 1:00 am

Cito :
Pse mi pshtjelle kaq shume muhabetin...

Mos ta nine ''ssss''me pelqene shume niku yte...


flm ana nuk ta prish un ty Wink

Atdhetari lere gocen rehat se e kemi si shpirt cheers kot e kerkon eduam per veti ne forum ne Anna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 1:02 am

Me thuj shoqe cka ka dashte me thane Arberi me qate fjali te gjate hahahhahaha

hiq se kuptova a fajet i ka ora 12:00
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 1:04 am

Eshte icik grindavec ky arberi i don gjerat e bukura cdo her per vete Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 1:06 am

te kame shpyrte tyy qe me kfjelle,eeeee i rafte rrejti Arberit e mos mujt me shkru hiqqq hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 1:09 am

Amin :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 1:12 am

Cito :
te kame shpyrte tyy qe me kfjelle,eeeee i rafte rrejti Arberit e mos mujt me shkru hiqqq hahahhaha


mosssssssss mi se gjynaf tani ka fillu te qaj ky nuk i rrite pa kontaktu me ty ne forum te thash eshte grindavec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 5:42 am

A i paskit mshu fshis ksaj teme, iaaaaaaa cka pomudhimka... Nje vikend te mire per te gjithe antaret a forumit, aktiv dhe pasiv.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 5:54 am

Nje postim ma kan fshire , gje qe s'me pelqen kur nderhyne ne postime pa arsye edhe pa te drejte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 5:59 am

Atdhetar neve shqiptarve, kan nis pulat me na kendu, cdo kend grat e kan kap hahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 12:24 pm

Ku nuk ka burra dikush duhet me sundu si mbretresh Teuta Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! EmptySat May 07, 2011 4:14 pm

Nje!!! fjali po jav shkruaj juve meshkujve....''Krenohunu me neve dy gocave qe jem ketu''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje!!!   Nje!!! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: