Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Urime Drini

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Urime Drini   Urime Drini EmptyFri May 06, 2011 2:18 am

DRINI, gezuar ditelindjen miko! edhe njeqind te tjera! GEZUAR!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini EmptyFri May 06, 2011 7:55 pm

Arber te falemenderit, ia po ikin vitet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini EmptyFri May 06, 2011 8:30 pm

URIME,URIME i gezofshe veq edhe 100 tjera Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini EmptyFri May 06, 2011 8:37 pm

Iu falemenderit Ann@.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini EmptyTue May 10, 2011 11:17 am

Drini me pak vonese,por edhe une te uroj :edhe 100 vjeē dhe te behet ,ē'te te doje zemra cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini EmptyTue May 10, 2011 3:18 pm

urime dhe nga un DRINI po mos po te ndodh gjé se, se kan nis me zén vend urimet e mija...!

E po behesh ndoj send i madh ne pushtet...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini EmptyTue May 10, 2011 8:32 pm

Iu falemenderit Arberia, dhe Xhem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini EmptyMon May 16, 2011 10:37 pm

Urime o Driniii

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Urime Drini Empty
MesazhTitulli: Re: Urime Drini   Urime Drini Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Drini
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: