Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nese......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyTue May 03, 2011 12:59 am

Cito :
Une nuk e kuptova ate feste "palnetine" ndaj nuk bera ze :)

Arbėr te sqarone neser fionaa per cka dhe si kemi ardhure derite ftesa ''planetore''

KLM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyTue May 03, 2011 1:02 am

Ja une kete nuk e pranoi, dhe hiq mos shpreso se une me ju nuk do vi me. Ne zihem kot me ssssss, prej dashnije e kemi hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyFri Oct 07, 2011 11:05 pm

Nese...... Nuk e keni ditur?
Femera eshte nje lloj engjelli te cilin duhet ta lesh te jetoj vetem ne parajse, po nuk ia arrite ke perfunduar ne ferr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 23
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptySat Oct 08, 2011 10:53 am

E vertet......Drini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyWed Oct 12, 2011 2:13 pm

Nese fjalet e te derguarve do te mberrimin ne cdo zemer te njerezve te gjithe do te besonin ne zot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyThu Oct 13, 2011 9:02 pm

Nese......................... Ka ndonje shpjegim pse kur deshiroi te hapi forumin kohve te fundit edhe pse shkrun BK nuk hapet forumi por shfaqen rreklama te faqve te ndryshme, me duhet te klikoj disa her qe te hapet forumi e nganje her dhe nuk hapet dote. Ka ndonje shpjegim, apo eshte ber ndonje ndryshim ne forum.?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptySun Nov 20, 2011 11:22 pm

Nese nuk mund te ndryshosh boten ndrysho vete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyTue Nov 22, 2011 9:40 pm

Nese sot nuk je vetvetaj beje ket neser ,se pasneser do jet von.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 EmptyMon Dec 19, 2011 12:33 am

Nese... nuk iu merr gjumi, hapne forumin dhe lexoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nese...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: