Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nese......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Nese......   Nese...... EmptyFri Apr 29, 2011 2:31 am

Nese do te jepet mundesija ta ktheje kohen mbrap ,cfar do ndryshoje nga jeta juaj ?(mundeni ne pika te shkurta te pergjigjeni pa u egzagjeru shum..mvaret nga ju

ps. jo vitet e jetes Cool po gjerat qe ke kalu dhe do deshiroje te mos i kishe bere kurr Sad ????


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyFri Apr 29, 2011 11:07 am

Nese....''Ndodhe'' do te jetoja jeten e rinis ne max,pa obligime se keshtu me iken vitete!!!! Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 12:36 am

nese do ndodhte nje gje e till (u sa qef do kisha)nje gabim e kam bere dhe nuk ja fali vetes kurr,kam qen e hidheruar me nje Agraba (familjar) dhe nuk kam fol me te per vitet me radh ai nuk eshte me ne kete bot : : dhe kjo me mundon sa her ta kujtoj( Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 12:49 am

Nese ... Nuk e keni ditur, mirsjellja eshte celesi i arte qe i hap te gjitha dyert.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 12:51 am

E krenari eshte ajo qe te bane te mbashe vlera dhe parime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptySat Apr 30, 2011 1:38 am

Nese... Di kush te me tregoi pse me pasket ber BAN, per PM. Nuk di qe une kam ofendu dike!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:39 am

Nese... Une ende nuk paskem pergjigjeje nga stafi, pome duket stafi ende nuk eshte zgju nga gjumi. Une jame i gjer, e i gjate Driiiiii me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:42 am

nese e modifikon shkime tende edhe ket rregulloj vete apo hap nje tem help help
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:47 am

Hahahahaha si ka thene populli, ai qe ka mizen nen kapuq, mos e pyet, hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:50 am

miza ne ket koh Mad ti e modifikova shkimin do thot je admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:56 am

Asnjeher nuk kameqen dhe nuk jame, por ne disa tema ke mundesi te modifikosh, nuk e di pse vetum ne disa tema. Une nuk jame edhe aqe i marre e di se kushe me ka ber Ban, edhe pse pa as edhe nje aresye.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:56 am

Provo vetem drini e hjek per mesazhe ne profil tend , PO ose JO , se une zdi kush te ka dhan BAN ne PM as qe mirrem me to , me sa duket fiona e paska bere ate , mundeni ta sqaroni vetem ate .
Pershendetje .


( megjithse shiqo edhe njiher ne profil )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:58 am

O Arber nuke eshte edhe aq me rendesi, te jesh i bindur se une nuk jame antare ne forumin BK, qe te kominikoi ne PM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:01 am

Cito :
Provo vetem drini e hjek per mesazhe ne profil tend , PO ose JO , se une zdi kush te ka dhan BAN ne PM as qe mirrem me to , me sa duket fiona e paska bere ate , mundeni ta sqaroni vetem ate .
Pershendetje .


( megjithse shiqo edhe njiher ne profilboooooooo po pse isha un admin ta bej ban mos me ke par ti mua se ja kam ndalu keti antarit apo ca??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:02 am

Cito :
O Arber nuke eshte edhe aq me rendesi, te jesh i bindur se une nuk jame antare ne forumin BK, qe te kominikoi ne PM


he do fillosh ta qasht ti tani Sad te besojm se je antar i mir (kur fle gjum)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:02 am

Ku e di une kush ,ndoshta nxitova , sorry dyve ... dashta te ju ndihmoj vetem , pa dasht me sulmuar asnjerin .


Edituar pėr herė tė fundit nga Arbėr. nė Mon May 02, 2011 5:32 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 1:04 am

eee kujdes here tjera se pa e par ne veper nuk ben se behesh mekatar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:13 pm

Nėse Drinii provon MP tė tregoj a bėn tash .Nuk di nga kushe ke pas te ndaluar dhe tash mendoj ėshtė ne rregull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:37 pm

Ju flemenderit per mirkuptim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyMon May 02, 2011 12:40 pm

Nėse kemi ndoj problem ktu jemi disa pėr tė ju ndihmu disa pėr tė ju sjell telashe po nė fumd qdo gjė do tė behet mir sa kemi mundsi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:43 am

Pse eshte te nickname i fiones , sssss !?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:48 am

Shoqja e ndrroje pak pseodonimin per arsye personale;)

Ti ke ftese te vishe ne palnetine tjeter...
Ftesen e ke nga une Ann@ dhe fionaa tashte me ssssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:54 am

Ann@ une kame te dreit te hidhrohem, per mos ftes hahaha une gjithmon i diskriminun haaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:55 am

Une nuk e kuptova ate feste "palnetine" ndaj nuk bera ze :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... EmptyTue May 03, 2011 12:57 am

JOOOOO edhe ti je i ftuare po shpresoje qe me fionenn nuk perlaheni rruges se ju fluturoje nga ajroplani hahahhahah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nese...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese......   Nese...... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: