Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shprehjet me te bukura

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyFri May 06, 2011 1:29 am

jeta eshte nje pasqyre,,ku ate qe sheh aty duhet ta shohesh njehre patjeter brenda vetes tende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyFri May 06, 2011 8:49 pm

Mos u anko per te ftoftin, nese rri nen hijen e dikujt tjeter...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 1:43 am

2 Gjera Qe Mkan HabiT GjiThmon . . Besnikeria E Kafsheve Dhe TradhTia E Njerezve .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 1:52 am

. . . Pavaresisht se sa serioze behet jeta,do te kesh gjithmone nevojen e personave, te cilet te bejne te qeshesh . . !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 8:42 pm

Shprehja ma e bukur,po fole allamin,po nese nuk flet Ari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyTue May 10, 2011 11:47 pm

Fjala 'Pergjithmon' fatkeqsisht ekziston vetem ne perralla Sad .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ann@
Anëtar
Anëtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 31
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 12:11 am

ne jet do takosh keqkuptime, urrejtje, genjeshtra, lote, dhimbje, humbje, premtime e zemra te thyera
por do takosh edhe falje besim, perkujdesje, fitore buzeqeshje dhe dashuri dhe me beso te gjitha keto ja vlejne...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptySun May 22, 2011 12:56 am

Jeta nuk jetohet, vetum me frymarrje, por me momente qe ta ndalin ate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa hysenaj
Fillestar/e
Fillestar/e
besa hysenaj

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Vendi : Aty ku gjithmon me kerkon puna
Profesioni/Hobi : Prof.
Registration date : 19/09/2011

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyTue Sep 20, 2011 7:12 pm

Çdo ditë e jetës sate është një faqe e biografisë sate, kujdesu ta shkruash mirë,
sepse një faqe e keqe ndyn gjithë librin

E thene nga Sami Frasheri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyWed Sep 21, 2011 11:26 am

Jeta eshte dhuarta me e bukur nga zoti,qe mundohen te ta shkatrrojn njerzit,mos lejo ta bejne ate.....!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besa hysenaj
Fillestar/e
Fillestar/e
besa hysenaj

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 33
Vendi : Aty ku gjithmon me kerkon puna
Profesioni/Hobi : Prof.
Registration date : 19/09/2011

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyFri Sep 30, 2011 1:18 pm

Dielli qe perendon te prek ne shpirt vetem per te te kujtuar se te vodhi dhe nje dite
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 EmptyMon Mar 03, 2014 10:21 pm

Ne qofte se edhe nje mije her bish, provo te ngrihesh edhe nje here.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shprehjet me te bukura
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: