Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shprehjet me te bukura

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyWed Apr 27, 2011 11:10 pm

Shprehjet me te bukura te filmave.
Shprehjet me te bukura dashurije.
Shprehjet me te bukura filozofike...etj etj:)


Jepeni nje shejė qe jeni gjalle o forumista;) A i ka fajet Loja....''Barcelona do te fiton kjo eshte e diture:)


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyWed Apr 27, 2011 11:50 pm

O ana mos do thuash pershtypjet apo nje inserte nga nje filem se kete (shprehjet) se kuptova ma spjego pak te lutem ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyThu Apr 28, 2011 12:44 am

Ai qe te ruan te fshehten te do me shpirt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyThu Apr 28, 2011 10:28 am

Po fionaa,ndonje shprehje te bukur te ndonje filem si p.sh ''Lind, Rritet, Vrapon...... perplaset me nji shtyll, Vdes!! Kaq e ka jeta Razz

FLM Driniiiii
FLM fjonaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyThu Apr 28, 2011 10:15 pm

Koha s'vej pasteje, ti hiq pas kohese!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyFri Apr 29, 2011 12:09 pm

. Pasurite me te medha jane ato qe nuk i shef dot syri por i gjen zemra..

Guximi qendron te buzeqeshja kur zemra qan. pra nese jeta te jep 1000 arsye per te qare ti tregoji asaj se ke 1000 arsye per te qeshur, pasi nuk ka nate aq te erret dhe te gjate sa te pengoje lindjen e djellit!


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptySun May 01, 2011 1:36 am

Njė dite ishte pyetur njė profesor i matematikės pėr vlerėn e gruas... (Vlen edhe per mashkujt).
.Nėse gruaja... ėshtė pronare e moralit atėherė ajo vlerėsohet me = 1

Nėse ajo posedon bukuri atėherė i shtohet vlera e saj me njė zero = 10

Nėse ajo ėshtė e pasur atėherė i shtohet vlerės sė saj edhe njė zero = 100

Nėse ajo posedon autoritet familjar atėherė vlerės sė saj i shtohet edhe njė zero = 1000Dhe nėse ia largojmė numrin njė [1] (moralin) atėherė vlera e saj do tė mbetet [ 000 ] , dhe kėshtu ajo mbetet e pavlerė.

Morali dhe sjellja e mirė ėshtė vlera e femrės, stolia mė e bukur e saj, nėse ajo atė nuk e posedon, stolitė tjera nuk i bėjnė dobi...!! Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptySun May 01, 2011 1:38 am

Miqtė janė si kėpucėt: Sa mė tė ngushtė tė jenė, aq mė shumė tė vrasin ..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptySun May 01, 2011 11:13 am

"Sakrifica,sinqeriteti,fantazia,arsyeja,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptySun May 01, 2011 9:41 pm

Njerzit ndryshojne nga njeri-tjetri nga koka, jo nga kembet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptySun May 01, 2011 11:11 pm

Lumturia nuk qendron ne arritjen e frazes "hahahaa", por ajo qendron ne qetesine shpirterore qe ndjen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptySun May 01, 2011 11:38 pm

Prite fatin, por mos harro ti hapish deren!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:17 am

Dua tė kthehem pas nė kohėn kur `Pije`.. ishte qumshti me cokollatė .. kur `Babi` ishte heroi i vetėm .
.. kur `Dashuria`ishte pėrqafimi i nėnės .. kur tė vetmet gjėra qė mund `Tė thyeshin`.. ishin lodrat .. kur `Lamtumirat` ishin Shihemi Nesėr .. kur pjeshka dhe banania ishin thjesht fruta .. !!!

Shprehje ne nje filem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:27 am

Te flasesh dhe te shkruash te verteten eshte arti me i rende nga te gjitha artet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:32 am

Cito :
Te flasesh dhe te shkruash te verteten eshte arti me i rende nga te gjitha artet.

Duhet te qendrosh mbas saj prandja duket e veshtire se per mua aspak biles me duekt kam lind me ket art Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:34 am

Kritku duhet te thote vetem te verteten. Mirpo, me pare kete te veret duhet ta njohe mire.

Fiona cka done me than "biles"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:39 am

bilese then popullorqe do thot vertet mos u bej sikur nuk edin


po kjo kritku?cfar do thot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:42 am

Ju siper jeni SHPREHJET ME TE BUKURA qe kame lexu ndonjere..... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:43 am

Cito :
Ju siper jeni SHPREHJET ME TE BUKURA qe kame lexu ndonjere.....
kujt i thua mua apo tjetrit nuk jam un siper mi heheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyMon May 02, 2011 12:44 am

Vetum nje mangesi fionna kritku-kritiku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyTue May 03, 2011 12:01 am

Krenaria me ben te humbas shume gjera,por shpeton gjithmon Dinjitetin tim!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyTue May 03, 2011 10:08 am

"Nė pleqėri vėrtetė ke mė pak hije,por ke mė shumė dije."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyTue May 03, 2011 7:40 pm

Nė dy fjalė unė mund tė pėrmbledh gjithēka qė kam mėsuar pėr jetėn : ajo vazhdon !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyThu May 05, 2011 5:24 pm

Shprehje te bukura njeriu mund ti mesoje vetem nese lexon shume vepra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura EmptyFri May 06, 2011 1:26 am

Nese dikush te lendon,ktheja ne te njejten menyre,eshte e vetmja rruge per te te kuptuar,e nese nuk ia kthen ti, jeta do t'ia kthej atij ashtu siē di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Shprehjet me te bukura Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehjet me te bukura   Shprehjet me te bukura Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shprehjet me te bukura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: