Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje..!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Feb 08, 2011 4:21 pm

Njė dit tė mbar tė gjithve .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyWed Feb 09, 2011 7:34 pm

Nje mbremje te mir per ty siper.

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 3:41 pm

nje dite e bukur me diell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptySat Feb 12, 2011 10:36 pm

nje pershendetje te madhe per xilin sa na mungon more xili Sad ;
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Feb 14, 2011 11:50 pm

Nje pershendetje Rinesa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Feb 15, 2011 9:19 pm

NJI PERSHENDETJE-DRINI

TI DRINI SKE VLLEZER E MOTRA KTU NE FORUM....?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyThu Feb 17, 2011 3:08 pm

Nje urim per festen e Pavaresise te gjithe kosovareve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyThu Feb 17, 2011 5:54 pm

NJI-PESHENDETJE:

Pėr Drinin qe ėshtė shum dhelpak dhe i njef gjėrat mirė.Fiona si

halla plak qė njė me nji her ta kėrset shupklak :

Arbirija qė tė besdis para dite e mas dite pa i ra fare ziles;

Pertit Kola ekspert i qėshtjes Kombėtare;

Arbri me njė qetsi kohrente qe nxjerr pistrolen me njė her si Xhorxh Bushi ;

MEdalimi qė tė limon e kurr sta mshon :

Detektivi Haxhia eXhiti qė masakrojn ditėn e natėn

Rrimtafi studiuesi filozofusi;Dodgjeka Malsori rrash;

Xili qė vetone murmuron pa re fare ....)

Pėrshendetje shuuuuummmm tė madheeeee juve dhe tė gjith tjerve qė si pėrmena se sjan dhe aktiv.
NGA XHEM JEZERCALIA.....

Xhem korixhimin e bėra unė Bashkom pėr mos ta fshi krejt shkrimin se me shkronja kapitale ėshtė e ndaluar kėrkoj falje po rreugulla ėshtė rregull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyThu Feb 17, 2011 8:00 pm

Edhe pėr ty njė pėrshendetje xhem je si shpata me dy teha .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyThu Feb 17, 2011 8:56 pm

Nje urim Xhemes i shkon special me kengen Urime Pavaresia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyThu Feb 17, 2011 9:53 pm

NJI PERSHENDETJE SPECIAL PER TY-BASHKOM-sepse te pasna harru por pa deshir por edhe ti je bombarder POR I MIR....)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyThu Feb 17, 2011 10:07 pm

Nje tungjatjeta Xhem, athua pse nuk pasna vllezer e motra ne forum? Eshte e natyres sime mi pershendet te gjithe te madh e te vogel, njashtu nuk i them cdo kena vlla,mik,e shok pa ngren nja ni thes krip.
Ndoshta per kete e kame etiketen ne postimin e dyt.
Ama une nuk prekem si grat e kqia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyFri Feb 18, 2011 12:49 am

Cito :
NJI-PESHENDETJE:

Pėr Drinin qe ėshtė shum dhelpak dhe i njef gjėrat mirė.Fiona si

halla plak qė njė me nji her ta kėrset shupklak :

Arbirija qė tė besdis para dite e mas dite pa i ra fare ziles;

Pertit Kola ekspert i qėshtjes Kombėtare;

Arbri me njė qetsi kohrente qe nxjerr pistrolen me njė her si Xhorxh Bushi ;

MEdalimi qė tė limon e kurr sta mshon :

Detektivi Haxhia eXhiti qė masakrojn ditėn e natėn

Rrimtafi studiuesi filozofusi;Dodgjeka Malsori rrash;

Xili qė vetone murmuron pa re fare ....)

Pėrshendetje shuuuuummmm tė madheeeee juve dhe tė gjith tjerve qė si pėrmena se sjan dhe aktiv.
NGA XHEM JEZERCALIA.....

Xhem korixhimin e bėra unė Bashkom pėr mos ta fshi krejt shkrimin se me shkronja kapitale ėshtė e ndaluar kėrkoj falje po rreugulla ėshtė rregull.


Xhem e bukur parodija !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyFri Feb 18, 2011 9:08 pm

Nje mirseardhje ne forumin BK Avni Ukshini, besoj se do te ja kaloni mir.
Edhe pse rrezik nga ngjyra e kuqe une prap po pershendeti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptySat Feb 19, 2011 9:09 am

FIONA-ok mendimi juaj esht drejta e juaj, te mendosh opo te perceptosh diq,por sa je e sakt,saktesia esht vlera, jo perceptimi.

Un mendoj te kunderten,i bukur( Merodija)......!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptySat Feb 19, 2011 12:26 pm

Nje pershendetje per ju Vesa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Feb 21, 2011 8:56 pm

nje kerkese stafit
allahile qe sna leqitni ma ,si ne komunizem ,mos na largoni ma...
kush po vepron keshtu ,lena te shprehim mendimet tona .
ne luftojme shpijunet dhe udbashet,se naj kan hanger shpirtin ,familjes sime..
Ju pershendes ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Feb 22, 2011 12:27 am

Detektiv nuk ju leqik kush pėr mendimet e juaja por nuk lejohet sharjet dhe fyerjet pa vend kėt duhet ta dini sepse edhe ne jeni tė detiruar nga dikush ti mbajm rregullat besoj se do kemi mirkuptim .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Feb 22, 2011 12:25 pm

Nje dit me bor na knaqiii Very Happy

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyThu Feb 24, 2011 9:11 am

Njé pershendetje per Vesen,qu bé moj cauc me ty, vetum mirdita mirmrama,sdin tjeter.!???

Hiku hiku Vesa ( ORIGJINALI)ku na mbeti.....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyFri Feb 25, 2011 11:50 pm

Nje tungjatjeta Vesa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptySat Feb 26, 2011 12:08 am

Njė pėrshendetje pėr tė gjith . edhe ty Driniiii dhe Vesa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyWed Mar 16, 2011 1:36 am

Mirmbrema Arber...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyWed Mar 16, 2011 2:05 am

Pershendetje fionna ty dhe gjithe te tjereve se ndoshta me vones e kam pare .
sorry Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyWed Mar 16, 2011 2:11 am

Paj me mir von se kurr hahahha ja mor arbere sa jemi ne shqitaret atdhetar e shikon frigohen nga forumi se mos do behet luft Shocked ja sa bejm ne per bashkiminkombetar nje fjal goje asgje tjeter Sad po mir se tani eshte 1 prilli Very Happy ha*ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: