Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje..!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySat Apr 09, 2011 7:29 pm

nje pershendetje per xilin se ka humb Sad po ashtu nje pershendetje per ty arberie..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySat Apr 09, 2011 11:29 pm

Një nat të mir të gjithve .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySun Apr 10, 2011 4:13 pm

nje ditë e ngrohtë me diell
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySun Apr 10, 2011 11:16 pm

Cito :
nje ditë e ngrohtë me diell

DHE NERVOZ NE MAX SIDOMOS MBASDITJA ME KA KALU MUA Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySun Apr 10, 2011 11:17 pm

nje disponim te bukur te deshiroj Fionaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 11, 2011 10:34 am

nje dite feste
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyWed Apr 13, 2011 2:00 am

Nje kryetare e re ne Kosove Razz hehheheheh le te ankohen pastaj femrat ne Kosove se po u mohohen te drejtat hahahhaaha

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySat Apr 16, 2011 11:53 am

nje dite te mbare te deshiroj ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySun Apr 17, 2011 6:56 pm

Nje pershendetje per gjithe antaret dhe vizitusit e BK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptySun Apr 17, 2011 7:50 pm

Nje Lule me arom te bukur ne duart e mia

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 1:11 am

Sonte do e hap zemren dhe do pershendes antaret se jan me shum aktiv..

Ne radh te par nje pershendetje per Arberin se nuk duket kendej fare ka harru se ekziston ky forum(apo mbase e kan zer greket te gjorin) Rolling Eyes

Xhemen qe eshte i palodhshem njiherit shum aktiv dhe shpirt mir por e keqja e ti eshte se nuk pranon fain ngajher me keto cop-pas po ben pirateri po ca ti bejm nje xhem kemei duhet falur (i mequr eshte ai se fal e jo ai se vret xhem) geek


Arberija, nje femer e zgjuar shum atdhe-dashese, e qet qe te ben ta duashe qe ne debatin e par adhuruse e flaket e Berishes flower


Detektivin,e luan rolin e cias i urren parti e don vendlinjden por larg ,lufton per te ! ne fillim shum her na ka shah tani me duekt me i qet dhe duhet pershendet geek

Bashkom hyn kalimthas jo i nje anshem, i sjllshem me te gjith e gezon fakti se tjeterin din me shum se ai dhe nuk ka urrejtje scratch


Xili misteri i forumit adhurus i thaqit qe gezohet me ate sa din dhe nuk pretendoon me shum lum si ky:joker:


Driniiii,ka qef te jet ne qender te vemendjes shum xhelozon nese tjetri din me shume, dhe nuk eshte realist aspak (flas ne debate me mua)ka sjelle matrijal te mir per forumin por edhe anagdoda Razz


Vesa qe bombardon forumin me pershendetje dhe e duan te gjith Wink femer perse mbari qe do na bej flija gjat pushimit WinkRrimtaf qe i ka hyr botes se shkences kur e shef veten me larg dhe te respekton cdo her Cool


Xhiti luftoj deri sa ra herojkisht (shaka)sesht duke kaher kendje mbase i ka frik gruase ? geek


Pra te gjithve ju pershendes perzemersisht me kengen KUR NE FSHATIN TON ERDHI SKLAVATORI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 1:29 am

A mos te harroj ta pershendes Medalimin dhe Ilmi Veliun ku un qetsohem saher lexoj postimet e tyre


Respekt te nderuar...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 1:42 am

NJI pershendetje FIONA,edhe pse na paske sakatuar!

OK .po ta fali menjiher ......!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:16 pm

Jo nje her por shume her kame ndegju, aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii fjal grave maaaaaaaaaaaaaa, ti mi goce paske hap zemren , pornuk paske pershendet tegjithe, por grave nuk ju shihet per te madhe, kur harroin, e gaboin.
Une i vlersoi mendimet e cdo njerit, edhe te tuat, e di pse sepse une parapelqej me shume kritiken e sinqerte , se sa komplimentet te rreme. E kur ndegjoi, sidomos nga ata pa asnje fije argumenti, qe flasin keq per mua, ndjehem i vlersuar.
Vetem njerzit e pa vlere nuk kane armiq.
Ti mi goce je e re, ke kohe qe te mesohesh, ashtu keshtu dija eshte pa fund.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:18 pm

Cito :
Jo nje her por shume her kame ndegju, aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii fjal grave maaaaaaaaaaaaaa, ti mi goce paske hap zemren , pornuk paske pershendet tegjithe, por grave nuk ju shihet per te madhe, kur harroin, e gaboin.
Une i vlersoi mendimet e cdo njerit, edhe te tuat, e di pse sepse une parapelqej me shume kritiken e sinqerte , se sakomplimentet te rreme. E kur ndegjoi, sidomos nga ata pa asnje fije argumenti, qe flasin keq per mua, ndjehem i vlersuar.
Vetem njerzit e pa vlere nuk kane armiq.
Ti mi goce je e re, ke kohe qe te mesohesh, ashtu keshtu dija eshte pa fund.


phaaaaa ase pershendetjen nuk din ta vlersojn njerzim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:27 pm

Pse neshumes ( njerzimi) mos qe duke te errshit guha e te thuash shtazet. Edhe per kete te falim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:28 pm

prandaj e bera nje big pershendetje se ti ke qef te ndegjosh fjal te grave (vajzave) hahah
E KEQJA JOTE ESHTE SE TI NUK DALLON VIJEN E BARDH NGA E ZEZA! e verteta dhemb po cdo her mbetae e vertet ca ti besh .Ti mendon se je qendra e botes bota nuk sillet rreth teje zgjohu hap syt shiko anash ?edhe un doja te thur lavdrat per ty po ja qe nuk gjeja scratch drunken
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:30 pm

Cito :
Pse neshumes ( njerzimi) mos qe duke te errshit guha e te thuash shtazet. Edhe per kete te falim.


JOOOOOOOOO JAM E KUJDESSHEM UN E THASH NE SHUMES NJERZIMI SEPSE PERSHENDETJE NUK ISHIN NE NJEJS POR NE SHUMES Shocked Rolling Eyes QETSOHU MER FRYM THELL E MENDON ICIK NE QETSIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:36 pm

Po vrehet nje gje, (Njerzim ) Ama mos qaj ti koken fare, per vija te zeza e te bardha, as per qendren e botes, se njerzit e zgjuar vlersoin te gjithe njerzit, pasi ata shohin te miren te secili dhe edine se sa e veshtire eshte te besh dicka te mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:41 pm

Cito :
Po vrehet nje gje, (Njerzim ) Ama mos qaj ti koken fare, per vija te zeza e te bardha, as per qendren e botes, se njerzit e zgjuar vlersoin te gjithe njerzit, pasi ata shohin te miren te secili dhe edine se sa e veshtire eshte te besh dicka te mire!
prandaj te vlersova un si e zgjuar se jam hahah bom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:48 pm

Syte, jane pasqyra e shpirtit, thone, por nga nje her njerzim, siq e shenoni ju, njerzimi nuk sheh me sye.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyMon Apr 18, 2011 11:56 pm

Cito :
Syte, jane pasqyra e shpirtit, thone, por nga nje her njerzim, siq e shenoni ju, njerzimi nuk sheh me sye.


ee po me i verber eshte ai se ka sy e nuk deshiron te shikon se ai se shte i verber scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyTue Apr 19, 2011 12:02 am

Ban be, mire ateher, pse ju femrat kure ti lyejni syte, e mbani gojen hapur.
Nje pershendetje per ju Xhem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyTue Apr 19, 2011 12:03 am

Cito :
Ban be, mire ateher, pse ju femrat kure ti lyejni syte, e mbani gojen hapur.

ke fakt per ket?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 EmptyTue Apr 19, 2011 12:07 am

NJI pershendetje dhe ju Drini,atje ne ujdhesen tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje..!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 5 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: