Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje..!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySat Jan 22, 2011 12:55 am

nji pershendetje per juve ON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySat Jan 22, 2011 12:57 am

Tungjatjeta Xhem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySat Jan 22, 2011 1:19 am

Nje nate te mire , Driniiiii, xhema .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySat Jan 22, 2011 1:22 am

Tung Arber.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySat Jan 22, 2011 4:49 pm

gjat jeta dhe ju Drini e Arber.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 3:22 pm

Nje lutje stafit..
Ju lutem ktheni detektivin ne forum..seshte as morale as demokratike qe dikush te luane ne forum,,ke te do largon dhe ke te do e perkrahe.
A eshte forumi i dy tre vetave apo i klaneve familjare.
Ne qoftese nuk e kthene ,ndoshta edhe une do largohem per gjithmone..
Atehere le te udheheqin ne forum ata qe e mbizoterojne.
Po ma qoni mallin si me qen ne kohen e komunizmit,kush nuk ju pelqente e denojshin e izolojshin e largojshin e distancojshin.
Kushe ju pelqente e ngritshin e lavderojshin ,e meritoje apo se miritonte fare..
ne duhet te mesohemi me demokraci,te mesohemi me kritika ,a na kana apo nuk naj pelqejne fare..
Pra ju lutem te keni mirekuptim dhe mos te ndodhin gjera te tilla,pse dikuj nuk ju doket dikush simpatik,apo antipatik,
apo dikush merre urdhera nga padroni i tyre,i klikave banditeske ,kriminele qe e quajne,,vetenpatrio e atdhetare"...

Leni njerezit ti shprehin mendimet e tyre ,me mire atdhetare se tradfhtare antishqiptare..me mire ne brojtje te atdheut se ne mbrojtje te udbasheve e bashkpunetoreve te serbise e maqedonise ,greqise.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 3:47 pm

urimit i bashkangjitem dhe un XHITI- se esht met vertet penicilin i pergjithshem DETEKTIVI- u pat be i famshum po qe pa drejtsia dhe injoranca,qe po te shkatrrojshin Xhiti...)

DETEKTIVI- po si FANOLI kritika bejke me vend . Sala qe e kritikoj FANOLIN e madh pra ca ditve e tuj livduar ZOGAT-VREMQAT-TOPTANAT-KADRI MEHMETAT........!!!

Edhe detektivi i kritikojke edhe stafin nga njiher e nuk ban se stafi i kan qelsat dhe ta fikun driten, kshtu e kish jeta por del e verteta,por me vones,por duhet durim XHITI si RUGOVA-DURIM..............?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:01 pm

Nje pershendetje

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:05 pm

Vesa
edhe une te pershendes shume!
Ku na ke hup? spo dokesh ketu pari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:08 pm

Skam umbur ja ku me kini po vetm ko spo kam

Edhe nje her ju pershendes te gjithve miqt emi

ju respektoja te gjithve

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:11 pm

Nji pershendetje per ty VESA.
po pse nuk prononcohesht ne kohen e fondit per situaten gjith andej,por por vetum po pershendet,po e lun rrolin e priftit, kjo len te kuptohet se mir e kan edhe edhe patriotat dhe tradhtart.....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:23 pm

Një ditë të bukur juve qe jeni on dhe ju tjerve që do vini pas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:24 pm

Hme ku je ti treqo

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:26 pm

Një cigare tu e pi në ballkon .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:30 pm

Ha ha ha po bjen prej ballaknit ore

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Jan 25, 2011 4:43 pm

Jo nuk bij se po rri larg ,se me kalu diqka e mir um miren ment e kshtu ma mir ma larg

Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySat Jan 29, 2011 3:31 pm

Nji pershendetje extra per PETRIT KOLEN se esht met vertet expert.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Jan 30, 2011 1:10 pm

Nje mir Mengjesi

_________________
VESA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Jan 30, 2011 11:00 pm

Nji mir Mbrama
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyTue Feb 01, 2011 10:53 pm

Nje freski per ket forum!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Feb 07, 2011 1:38 am

Nje her kishte pas ber be nje "Qen" qe kurr mos te haje jashtqitjen e vet, kalua 30 dite dhe qeni thei betimin e vet ai ne nje dite hengri 31 jashtqitje, ishte mesuar me te dhe nuk munde pa te.
Edhe ne jemi mesua me keta qet sllav e grek qe vin her ne ks e her ne shqiperi dhe na i tregoin se cili vend eshte zemer e serbis , e ku gjinden grekerit, me keta perbindsha jemi mesu neper shekuj. Por ende nuk jemi mesu po mesohem e ndegjoim Imam te cilet pa turp akuzoijn VV se qenka Enveriste, Imami imam ashtu e kane mesua te deklaroi.
Bashkimit te shqiptarve i frigohen serbet, grekrt, dhe se fundi edhe nje imamai qe ofendon VV pasi kjo deklarohe haptas per Bashkim.
E fillova me qen dhe po e perfundoj me qen. Qenin e yshein qe te leh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Feb 07, 2011 1:46 am

Edhe une jam befasuar nga ky IMAM , sikur ska tjeter pune qe te miret me punet e tij fetare por hy ne politike ku nuk i ka hije nje IMAMI dhe aq me keq qe ben perqarje , sidomos kur ben shpifje pa arsye .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Feb 07, 2011 1:59 am

Arber, hogja eshte mesues per fen dhe e ka obligim te mbaj ligjerat dhe te thrase per rrugen drejt Allahut.Albin eshte kunder mbulesave kunder fes e jo kunder minifundave!! dhe mos te nxotohemi e te dalim me nje perfunditm te gabuar se deri me tani ka qen vetem
L-E-V-I-Z-J jo me shum.. qe kan protestu ne rruge kan demulu automjete kan thy rregulline qytetarit .Albini mendon ti ftoj fancat vetem me bashkimin kombetare premton kot albini se ka shum shum barrjera deri te BK.e deshiron cdo shqiptare nje bashkim etnik po jo si mendon albini se do fitoj votat ne kete mnyre, nese nje dite behete kreu number 1-ni i shteti duhet diture nje gje se kosova ka 85%musliman dhe si ka fillu albin do kthje kohen ekomunizmit, kam pas shpres ne Albinin por duhet maturi se eshte nip malazezi sikur se glauku nip serbi e tani ti marim ne peshore ne nje gjak stergjysh shqiptari me nje gjak malazezi e serbi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Feb 07, 2011 2:04 am

Nuk eshte mire te besh ndarje shqiptaresh ne rajone dhe cfare lidhje paska qe qenka nip nga Mali i Zi?
Albinin per momentin nuk e zavendeson asnje tjeter politikan ne mbar trojet shqiptare , dhe nuk e besoj une kete IMAM , as qe dua ta degjoj .
Po ky shoku im nuk eshte nga Kosova por nga Shkupi , dhe shife mire ku ka luftu dhe si ka luftu per qytetin ku ti jeton :
http://aweintv.com/video/xRUDfYrt_Xs/U%C3%87K-ZONA-OPERATIVE-E-DUKAGJINIT.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Feb 07, 2011 3:22 pm

Arber, ushtari e ka detyre te luftoj edhe per vendet tjera jo vetem per vendin ku jeton.shiko ne ks, sa ushtarin nga e gjith bota e ke ketu .Profesor Doktore Shefqet Krasniqi gjat luftes ishte duke mbaru dokteraturen ,ase edhe familja e vete nuk kan qen ne dijenI se ai ishte ushtar ne kosov.KETE E KEMI OBLIGIM EDHE NGA ANA FETARE SE DUHET TI DALESH ZOT KOMBIT KUR TE CENOHET E DREJTA E LIRIS ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: