Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim   Sat Apr 02, 2011 11:37 am

Shtrohet pyetja se pse nuk u arrit te implementohen vendimet e Lidhjes asnjehere.Kjo eshte pasoje e vendimeve te gabuara te krereve te Lidhjes ,pse ,sepse vendimet nuk ishin te bashkerenditura me fuqite e kohes dhe rrethanave te kohes .Edhe nje arsye per tu copetuar tokat shqiptare ishte perqafimi i fese islame .Sipas meje ne Tubimin e Lidhjes nuk u sollen vendime te drejta .Sipas meje kreret e lidhjes u desh te korrigjojne historine dhe te rimarrin ate qe ju kishte nderruar me dhune e ajo eshte feja . Kreret u desh me se pari qe ta rimarrin fene e te pareve ,te formojne ushtrine e krishtere te nderrojne gjamite me kisha dhe edhe popullin te shtyjne te marrin fene qe ju takonte ,nuk do te ishte turp ta benin kete .Kjo ndodhi ne Spanje .Sot nuk do ta kishim problemin e tokave shqiptare do te eksistonte nje shtet shqiptar .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim   Sat Apr 02, 2011 2:23 pm

Qfare psikopati qenke o rrimtaf...
merre nje paqyre ekshyre veten ja shko te ndonje psikiater sa seshte bere vone...
me men ska ,po kerkushe si thote budall vetes
a je shka a majmun a dreq a qka a thue a mos je naj serb e na paraqitesh shqiptare
besoje se eshte serbe ky person po ketu na paraqitet kinse shqiptare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lidhja e Prizrenit sukses apo deshtim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: