Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Doja te thoja...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Doja te thoja... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 4 EmptyThu Apr 18, 2013 2:57 am

Falemnderit Fiona , gjithashtu pershendetje per ty dhe per te gjithe anetaret e forumit .
U humbem Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Doja te thoja... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Doja te thoja...   Doja te thoja... - Faqe 4 EmptyThu Jun 06, 2013 9:21 pm

Doja te thoja si po shkon koha dhe ne shum pak po veprojm per mos me than fare...

Por prap ma diq se hiq,hhaa ndashta e kam qellu ksaj rradhe.....)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Doja te thoja...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: