Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kosova?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dodgjeka
Anėtar i ri
Anėtar i ri
dodgjeka

Male
Numri i postimeve : 76
Age : 80
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ėn penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kosova? Empty
MesazhTitulli: Kosova?   Kosova? EmptyFri Feb 04, 2011 7:18 pm

Kuj i duhet Kosova kur nuk muj me ushqimua popullin? A ka jetua Kosovari mamir nar Jugoslavi a tash nar nar politikanat e Kosoves.A aken kosovari ma krenar nar jarmin e Jugosllavit si Shqiptar a sot nar gjeverin e Kosoves si Kosovar.U lutem pa idhnim me diskutua jekyt tem,pa meja prish qefin jari tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gurraelecit.blogspot.com
dodgjeka
Anėtar i ri
Anėtar i ri
dodgjeka

Male
Numri i postimeve : 76
Age : 80
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ėn penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kosova? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova?   Kosova? EmptyMon Feb 11, 2013 1:41 pm

Kam kujtuojt se kame kźn interese pėr kėt tem.Kur shkruojn gazetat e shikojm ne TV ka lyp populli n'pėr kontenera e 70% puntor pa pun, kime kźn interesan mei tije Antart e Bashkimit Komtar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gurraelecit.blogspot.com
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Kosova? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova?   Kosova? EmptySun Feb 17, 2013 1:27 pm

Ne shqiptaret kemi dy lloje te armiqėve:
1.armiqėt qė na roberuan(roberojn) ne menyre te dhuneshme(Serbia) dhe
2.armiqėt qe na roberojn ne menyre demokratike(Amerika)!!!...
Ndoshta prej te pares shpetojm disi,por si te ja bejme me kete te dyten?!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dodgjeka
Anėtar i ri
Anėtar i ri
dodgjeka

Male
Numri i postimeve : 76
Age : 80
Vendi : vulaj malsia
Profesioni/Hobi : autolakir ėn penzion -poezia
Registration date : 30/06/2009

Kosova? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova?   Kosova? EmptyTue Feb 19, 2013 7:22 pm

Prej Ameriket nuk dahet Kosova kurrma,se ajo e ka lirua Kosoven per vetin e jo per popull.
Te kite dasht Amerika Shqiptarin ater na kite bashkua e jo ckatrrua.Kosova u ba shtet por cka asht me luginen e Preeshves,cka asht me veriun e Kosoves,se hala nuk asht nar institucionet e shtetit,kush garanton se nuk kan me shpall Serbet, Republika Srpska si en Bosnijen.Sa pasunija kan jata politikana ci jan ken deri dje fukara e sot jan milionera e nuk dijn cka me ba me Eura e populli po lyp buken n'per kontenera.Dje e ka pru TV Phenix (Gjermanija) i reportazh me Albin Kurtin e me Jeta Xharre ku e kan kallzua fukarallekun e pasunin e politikanvet ci kan ble hotele n'Bregdetin e Shqipnis e shpija e banesa n'per Tiran
Ju e dini mamir se vet kush jan ata, ater nuk dua mejau permet emnat. Aty ka dvet reporteri: A kan Luftua politikanat e Kosoves per popull me jetua mamir se nar Serbi a vec per vetin??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gurraelecit.blogspot.com
Sponsored content
Kosova? Empty
MesazhTitulli: Re: Kosova?   Kosova? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kosova?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: