Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje dite ne piknik!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptyMon Jan 24, 2011 2:31 amJa si festohet pikniku ne shqiptari!birrat afer duke ber qef ne max....!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptyMon Jan 24, 2011 7:20 pm

Valla Enveristat e kosoves naj hjeken shkaun me jav dhan doren, te gjith jan kan me pushk ne dor,prej meje kan rrespekt.
Piknik interesant dhe i bukur Fiona ku i gjete ket vidio he vlla.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptyTue Feb 01, 2011 10:51 pm

Po pra shqiptaret din te bejn ahengje !ama sa eshte ne rregull kjo gje se?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptyThu Feb 03, 2011 12:37 am

Xhem une nuk do te thoja qe e ter UCK ka qen Enverista, edhe pse shumica e enveristve qe ju i quani kane qen ne UCK.
Enveristat e kosoves largun serbin nga kosova thoni ju, po qu be me Mitrovicen o xhem, cpobeht me shqiptaret o xhem, shqiptari i ve linje te kuqe shqiptarit, e vrapon pas serbit te bej koalicion qeverise, si ti quajme ne keta enverist apo titist nuk po di por nje shume e kiarte me e renedesishme karrika se kombi per keta njerz , cka mua me brengos shume, shqiptaret te ndar e te perqar kudo, me inate e teke, askend nuk jemi unik, dhe mu perket po luajn sllavet me ne.
Sa i perket keti piknikit ne ket video po me dhimben mizat qe po i frigoin me ata plumba , por keta plumba nuk po di qe a jane prodhim i enverit apo te serbit. Sidoqoft kenga e mire une e ndegjova dy her.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptyThu Feb 03, 2011 10:19 pm

DRINI-Pytje me vend per Mitrovicen, mendoj qe naj kan len neve qe po i kritikojm prej opsajdit.
Sa per enveristat e kosoves mendoj jam i sakt kogja por normal se veq ata nuk kan luftu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptySun Feb 13, 2011 1:13 am

Cito :
DRINI-Pytje me vend per Mitrovicen, mendoj qe naj kan len neve qe po i kritikojm prej opsajdit.
Sa per enveristat e kosoves mendoj jam i sakt kogja por normal se veq ata nuk kan luftuPo pra juve po ju presim se kaher kishim bashku mitrovicen ! afer eshte 1 prilli xhem ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptySun Feb 13, 2011 1:17 am

Qeveria qe ka votu fiona ka vendos ta zgjedh problemin e mitrovices xhem, ka vendos ta shet ket vit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! EmptySun Feb 13, 2011 1:19 am

Nga e din ti ke ka votu fiona!?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje dite ne piknik! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje dite ne piknik!   Nje dite ne piknik! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje dite ne piknik!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: