Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutoriMesazh
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyMon Jun 06, 2011 5:26 pm

Na mbyten pro serrbet e pro greket ,po presim pa durim nji frym te re ne gjtha trevat shqiptare,tjeter alternativ nuk kemi.....!
Vanim po, por ska pshtim dot vij me emer te ZOTIT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyMon Jun 06, 2011 10:12 pm

POPULLI SHQIPTAR ESHTE NJE POPULL I ZGJUAR DHE PRANDAJ BERI ZGJEDHJEN E TIJ TE MENCUR Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyTue Jun 07, 2011 12:19 am

Mir e ke kjo esht mase e saket dhe e perkohshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyTue Jun 07, 2011 9:59 am

Ē'da te thote e perkohshme ,ne komentin tuaj Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyTue Jun 07, 2011 10:19 am

xhema ka mendue se se shpejti do te humb sala zgjedhjet e pergjithshme se populli di te zgjedhe
populli eshte si ogiqi i keq kure dhent i qon ne goje te ujkut
populli shqiptare nuk ka tradit zgjedhjesh po vrapojne 10 vjet pas njerit e 10 pas tjetrit
nuk eshte popull atdhetare po popull servile kushe te vjen me ty jam.siq po shihet te ju disa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptySun Jun 12, 2011 12:26 am

nuk eshte popull atdhetare po popull servile kushe te vjen me ty jam.siq po shihet te ju disa.-shkruajti dedektivi


e po tani e teprove ore ti dedektiv,si s'tu dridh dora kur shkruan keshtu per popullin shqiptar.....
paske qene shkja me gjithe kuptimin e fjales dhe mos fole me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyMon Jun 13, 2011 6:09 pm

vetem shpijunet perkrahin salen e Rugoven asnje patriot si perkrahe keta servile e bashkpunetore te shkaut.
70% i thane jo sali sllobodankes ne zgjedhje.

Haaaaa shkaj jo po shqiptare i paster une dhe familja ime kemi luftue shkaun dhe bashkpunetoret e tije si salen Rugoven dhe perkrahesit e tyre.
Po ju servilet naj late shkaun prap te dera.
E beni kumarllik me ta ,naj falni detin e tokat shqiptare miqeve Fazliq e Mishkoviq se i keni miq ..
Mos e lodh trurin oj arberi,
se sala eshte pjell serbe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyFri Jun 17, 2011 12:48 pm

Doda: Ja si e turperuan Shqiperine ne Evope, Rama dhe Veliaj
Deputetja e Partise Demokratike, Mesila Doda, ka folur dje ne Tirane mbi debatin e zhvilluar ne Bruksel me europarlamentaren Tanja Fajon, lidhur me ceshtjen e Griselda Roshit. ā€œNgjarjaā€, ndonese ishte nje sajese e pranuar boterisht nga vete protagonistja u perdor nga Tanja Fajon si kazuse diskutimi per te drejtat e njeriut ne Shqiperi. Doda tha se politikanet duhet te jene shume te pergjegjshem ne informacionet qe u percjellin nderkombetareve, per te mos demtuar ne menyre artificiale imazhin e kombit.

Ndaj deputetja e Partise Demokratike, Mesila Doda, ka sqaruar debatin e zhvilluar ne Bruksel me europarlamentaren Fajon, lidhur me ceshtjen e Griselda Roshit. Doda tha se politikanet duhet te jene shume te pergjegjshem ne informacionet qe u percjellin nderkombetareve, per te mos demtuar ne menyre artificiale imazhin e kombit. Ajo terhoqi vemendjen per faktin se si Edi Rama dhe Erion Veliaj i nxitur prej tij, ndonese perkohesisht, e turperuan Shqiperine ne Evrope, permes dhenies se informacioneve te pakonfirmuara qe dolen te paverteta dhe histori te denja kinematografike, inspiruar edhe nga filma hollivudiane.

Fajon u informua mbi zhvillimin nga ana e koordinatorit te Partise Socialiste, Erion Veliaj me ane te nje e-maili. Kete fakt, e konfirmoi gjate seances edhe deputetja Fajon. ā€œBesoj se eshte nje histori sa komike aq edhe tragjike. Komike, sepse nje ngjarje e sajuar nga mendja e nje gruaje kthehet ne nje problem per te drejtat e njeriut ne PE. Mesa duket edhe per kete fajin e ka Saliu. Nga ana tjeter eshte tragjike per imazhin e vendit. Ata qe informojne nderkombetaret duhet te jene me te kujdesshem per te mos demtuar imazhin e venditā€, tha Fajon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyFri Jun 17, 2011 1:22 pm

1 prilli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyFri Jun 17, 2011 11:02 pm

jojojojojojojo lexo ne shtyp qe te bindesh pasi ne e pame live ne seancen e parlamentit europian....kjo eshte strategji e njohur e krimineleve te PS-se,me Edvin RAmen ne krye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyMon Jun 20, 2011 12:56 pm

votat po i manipulon ristani me kriminelin sali sllobodanka se keshtu e ka urdherin nga serbia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyMon Jun 20, 2011 11:43 pm

mire mire po e moret vesh qe Edi rama ka shku per lesh.....eshte Cmendur.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyTue Jun 21, 2011 7:01 pm

po a moret veshe qe me vite qe sala eshte dhender serbe
vjerra e tije punon per ozna
vajza per serbine per fazliqin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyWed Jun 22, 2011 11:31 am

po ti more a ke ardh ti vesh ndonji tuf-lule sa ajo(vjerra),KA VITE QE KA NDRUU JETE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyMon Jun 27, 2011 11:22 am

sALA ka vetum nji emer tradhtar i popullit, i cili njofti integritetin e kater shteteve fqinje te ngritura ne trojet shqiptare,te serrbis greqis malit zi maqedonis,pra ky ka nji emer ---shkerdhat dhe hal muti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyTue Jun 28, 2011 10:25 am

Sala dhender serbe basha bashkpunetore serbe dhe Drogagjia me i madhe ne holand
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptySat Jul 02, 2011 10:36 pm

Edi pas dy vitve me ne fund e kuptoi se parlamenti eshte vendi ku zgjidhen te gjitha ngerqat politike, e jo rruga.
Suksese dhe shendet, per edin e ps.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyMon Jul 04, 2011 11:03 am

hahahahaha,eshte i semure me gjithe mend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyFri Dec 14, 2012 9:44 pm

Rama: Bashkimi Shqipėri-Kosovė rrezikon stabilitetin

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 50272_190946461567_5524_n

Menjėherė pas deklaratave tė ambasadorit amerikan nė Tiranė ka reaguar kreu i Partisė Socialiste, Edi Rama, i cili mbėshtet idenė e ambasadorit, se thirrjet nacionaliste pėr “Shqipėrinė Etnike” mund tė sjellin rrezik dhe tension nė rajon.

Rama thotė se, mesazhi i ambasadorit tė ShBA-ve pėr pėrēartjet nacionaliste ėshtė kambanė alarmi!

“Bashkimi kombėtar s’vjen nga rrugėt e vjetra tė mllefit destruktiv. Fantazmat e nacionalizmit turbofolk tė sė shkuarės s’kanė mė vend nė rajonin tonė. Ta bėjmė Bashkimin Kombėtar pėrmes rrugės sė re tė Evropės. Shqiptarėt janė sot tė lirė falė mbėshtetjes amerikane e mirėkuptimit evropian. Kurrė s’mund t’i cenojmė kėto me politika tė vjetra rrėnuese”, u shpreh Rama nė rrjetin social Twitter, raporton Shekulli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyFri Dec 14, 2012 9:50 pm

Antishqiptari Rama bllokoi statusin, bėri ē’kishte nė dorė

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 35318_413309481713_277864_n

“Parlamenti Europian miratoi sot rezolutėn ku shprehet se Shqipėrisė i duhet dhėnė statusi pa vonesa me kusht votimin e 3 ligjeve. Tė gjithė janė pro Shqipėrisė dhe pėr kėtė i falenderojmė, Rama ėshtė kundėr Shqipėrisė dhe shqiptarėve. Njėlloj si diktatori izoloi shqiptarėt, ashtu edhe Rama izolon nga frika e humbjes sė zgjedhjeve. U lut qė statusi tė lidhej me zgjedhjet por Kėshilli i Ministrave nė Bashkimin Europian tha se statusi i vendit lidhet me 3 kushte dhe se zgjedhjet lidhjen me hajen e negociatave. S’ka garanci ligjore nė botė qė ta bindė, ai ėshtė i bindur pėr humbjen e radhės, sot sėrish opozita shqiptare bllokon kėto kushte duke bėrė ēka nė dorė”, u shpreh Bregu raporton noa.al.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptyFri Dec 14, 2012 10:18 pm

Edi ka harruar se mu qekjo europa lavire na ka nda, cka nuk ndegjon njeri...

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptySat Dec 15, 2012 8:58 pm

Edhe ne po harrojm qe....shqiptaret ishin ata qe kesaj "lavireje"si thua ti Drinii ja dhuruan me te dy duart Shqiperin...Dhe jemi ku jemi!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 EmptySun Dec 23, 2012 9:06 pm

Edhe Edvin kristaqi dhe Sal berisha i takojn nji toborri.
Vetum A.Kuq e zi esht per shqiptar,kta tjeret jan te interesum ma shum per minoritete se per shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty
MesazhTitulli: Re: PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA    PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA - Faqe 14 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PS dhe EDVIN KRISTAQ RAMA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 14 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: