Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Libri me i bukur qe keni lexuar

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 09, 2009 8:02 pm

Doisja Homer - Ismail Kadare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GERI_G
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 161
Vendi : in big albania
Profesioni/Hobi : shkoll
Registration date : 31/01/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 09, 2009 10:48 pm

3 metra mbi qiell-federico mocia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albania-nation.com
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 09, 2009 11:35 pm

Libri per Brezat e Drenices
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 09, 2009 11:37 pm

Mergata e Qyqeve - Nasho Jorgaqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 23, 2009 5:58 am

Marion Strout - Ne tė dy

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 23, 2009 6:12 am

BAUDELAIRE - Vepra te zgjedhura, vecanerisht Lulet e se keqes .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 23, 2009 2:36 pm

Gjakeftohtesia-Ismail Kadare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eklips
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 31
Vendi : Nė ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 23, 2009 2:46 pm

Zgjohu-Albin Kurti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PeriiKeputur
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 105
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 23, 2009 2:48 pm

Shqiperia c'ka qene qc'eshte dhe c'do te behet
SAMI FRASHERI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Jan 23, 2009 10:56 pm

Nicholas Nickleby - Charles Dickens
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Muja e Halili
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 294
Age : 22
Vendi : GalaxY
Profesioni/Hobi : Mi vra shkijet
Registration date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sat Jan 24, 2009 4:33 pm

Misteri i Shkolles Bell Well-Rell L.Stine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PeriiKeputur
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 105
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sat Jan 24, 2009 4:35 pm

Enigma - Robert de Anzhely
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sat Jan 24, 2009 4:39 pm

Ara ne Mal - Petro Marko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PeriiKeputur
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 342
Age : 105
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sat Jan 24, 2009 4:44 pm

Lulja e Kripes- Jakov Xoxa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sat Jan 24, 2009 4:50 pm

Belxhiku qe kendon vendshe - Shefqet Musaraj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eklips
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 146
Age : 31
Vendi : Nė ferr..!!
Registration date : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sat Jan 24, 2009 6:22 pm

Ne sherbim te ushtrise popullore-Enver Hoxha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sun Jan 25, 2009 12:04 am

Libri i fundit qe tani kam lexuar ''7 zakonet e njerezve te suksesshem''--Stephen S.Covey Me pelqej tej mase..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Veneta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv


Female
Numri i postimeve : 1008
Registration date : 02/06/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Feb 13, 2009 10:42 pm

Psikologjia e suksesit - Dale Carnegie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aldo
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 490
Age : 31
Vendi : durres
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Feb 13, 2009 11:26 pm

ligji i terheqjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Fri Feb 13, 2009 11:45 pm

Legjenda e Legjendave
Tahir Meha
Adem Jashari dhe shume Figura Shqipetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 25
Vendi : Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Sat Feb 14, 2009 9:21 pm

-"Tri Burimet dhe Tri pjeset perberese te Marksizmit"
-"Faketet Historike te doktrines se Karl Marksit"
-"Marksizmi dhe Revizionizmi"
-"Karl Marksi"


Vladimir Ilic Lenin

Ky eshte libri i fundit qe kam lexuar, qe perfshine pikat a lart permendura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
socratus
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 556
Age : 37
Vendi : Prishtinė
Profesioni/Hobi : psikologji, teologji, design
Registration date : 11/02/2009

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Mon Mar 02, 2009 3:56 pm

Seneka "Dialogu"
Nice "Keshtu fliste Zaratrusta"
Agata Kristi " Vrasja e Roxher Akroit"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forum.ds-point.com
echo
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1470
Age : 28
Registration date : 29/05/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Mon Mar 02, 2009 6:09 pm

me ka pelqyer libri ''Prilli i Thyer''- I.Kadarese, per faktin qe e trajtonte pjese nga 'Kanuni...' -gjakmarrjen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
veletini
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 127
Age : 62
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : mesimdhenes
Registration date : 07/12/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Mon Mar 02, 2009 9:23 pm

Bodler,Lulet e se keqes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morena
Anėtar
Anėtar
avatar

Numri i postimeve : 298
Registration date : 21/03/2008

MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   Tue Mar 03, 2009 4:02 pm

Deshira per te jetuar-Kelit Karxha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Libri me i bukur qe keni lexuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Libri me i bukur qe keni lexuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: