Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zgjedhjet nė Kosovė !

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 1:23 am

Kendej e perkrahun shume , dhe disa orginizata joqeveritare e kan si parti te veten LVV.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 2:24 pm

Mu pom duket se PDK dhe VETVENDOSJA jan tue lujt nji loj te fort sezacionale dhe po dojn me jav qu kémbet LDK-S me kto dosje udbashve.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 2:54 pm

Eshte interesant qe per mua dhe familjen time votojne qe 10 vjet.
Spo na mundojne fare te dalim ne vota.
Sepse ashtu keshtu ne nuk votojme qe dhjet vjet per askend.
pase me votue per ata qe naj hiqen kombin flamurin dhe na beren multietnik.
Kjo multietnik eshte zevendesim i bashkim vllaznimit te Titos.
vetem emrin ja kane nderrue qe dikush se merr vesh.
Po e keqja eshte qe edhe te vdekurit po votojne Bab e nene e migjallare e kojshi.
Interesant qysh i kishin que prej vorrit.
Te ne o vella edhe te vdekurit qohen e votojne per keta fare ,,politikan te mire".
Qe e shiten e shkaterruan kombin e kosoven.

Valla Parti kena....
Nje dite do te qohen keta te vdekurit e do ti hane keta Politikana per sgjalli...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 2:57 pm

Kur lexoj ksi lajme nga lloj-lloja analfebi me doket se kjo qeveri nuk esht me e mire se ajo e Milloshevicit http://www.koha.net/index.php?cid=1,22,44596
Kush eshte kunder ktyre , eshte Tradhtar , Spiun, Serb e cka jo ..
Mjer populli ne dur te kuj eshte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 2:57 pm

Akk eshte mbush me udbashe te Tites e MIlloshit .
slan kend pa e marre ne kete parti.
Hik prej ldk e te Akk.
pasi edhe termkollin e murren ja dhane vulen e serbise kesaj partie.
Ku dihet se kjo termkolli ishte bashkpunetorja e ngushte e serbise..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 3:13 pm

bash ,disa te uck ishin dhe jane bashkpunetore te serbise.
keta bejne tregti me mall ,cigare naft dhe shume gjera tjera.
krejt malli ushqimoe vjen ng serbia
edhe gjat luftes kishte shume komandant qe bashkpunuan me serbet.
po leni more keto marrina..
ateher po del se te gjithe qenkan me serbine,problem me shqiptare valla..
po shqiptar ka pak shumica kosovar jan.
edhe ne vota u pa se sa perqind jan shqiptare,se pak votun pe albinin.
shumica votun per kosovarizmin tradhtine e hajnine dhe udbashet e serbise te ldk ,pdk akk akr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 3:17 pm

Jo per Albinin kan votu boll , sidomos mos te harrojme qe e kan kput tu e vjedh pasi vetem partia VV doli e paster ..
Po kshtu si veprojne keta , ma qon mallin e kohes te Milloshit me keto shpifje DMTH , kush nuk eshte PDK qenka tradhtar . Haj me det , qe tash nuk besoj se aj as qe paska luftu najher , ndoshta ka pengu sipas asaj se si sillen dhe si thiren ne UCK gjdo lajm qe nuk iu pelqen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   Sat Dec 25, 2010 4:30 pm

Keto zgjedhje po ma kuitoin ate thenjen e popullit, shyqyr qe ra qekjo dek, e u pam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zgjedhjet nė Kosovė !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zgjedhjet nė Kosovė !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: