Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kengen qe ndegjon ne keto moment......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Sat Oct 23, 2010 4:04 pm

Nuk e di per cfar arsyje u mbyll kjo tem?! duhet spjegim nga [i]Admini[/i].per mos ti mbet borgj lexuesit?https://www.youtube.com/watch?v=IPq-Zee-nkY

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Fri Oct 29, 2010 11:34 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Sat Oct 30, 2010 9:37 am

https://www.youtube.com/watch?v=NFK83yxesBc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Wed Nov 03, 2010 12:50 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Nov 09, 2010 4:37 pm

https://www.youtube.com/watch?v=xuDPpKFpgMs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Sat Nov 13, 2010 11:16 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Sat Nov 13, 2010 11:28 pm

Pershendetje fionna , E.Rama dhe gjithe te tjeret ..

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Sat Nov 13, 2010 11:43 pm

flm per kengen shum e mir ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Sun Nov 14, 2010 12:54 am

Drinit kete Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Sun Nov 14, 2010 9:08 pm

Te flm o Arber per kengen e bukur, respekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Nov 16, 2010 12:25 amMhill Krasniqi - Dhe Grupi Fan Noli 2010by xhaviti007
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Nov 16, 2010 12:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=xuDPpKFpgMs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Nov 16, 2010 1:10 pm
https://www.youtube.com/watch?v=E_FVxm5e-bw&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Nov 16, 2010 10:34 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Fri Dec 03, 2010 10:23 am

Ket me siper qenka shum ebukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fatlum
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 272
Vendi : Prishtina/MEdvEgJė
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Fri Dec 03, 2010 1:23 pm

Nje keng qe ngerthen ne vete kulturen e nje pjese te Dardanis.Eshte fjala per kengen Medvegje Toka Ime te cilen e kendon bilbili i Kosoves Shyhrete Behluli.Ne kete videospot paraqitet edhe veshja tradicionale e shqiptareve ne Medvegje (qe per momentin gjendet ne administrimin serbosllav),do te thot Shyhreti i ka ato veshje kombetare medvegjase

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.medvegjaonline.com
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Mon Dec 27, 2010 12:46 pm

https://www.youtube.com/watch?v=6a2ceuldW2k
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Dec 28, 2010 10:21 pm

https://www.youtube.com/watch?v=baLkXC_qWJY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 34
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Dec 28, 2010 10:27 pm

https://www.youtube.com/watch?v=rnOPRvWN4zA&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Merisa
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 26
Vendi : Kosovė
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Tue Dec 28, 2010 10:30 pm

https://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Wed Dec 29, 2010 2:05 am

https://www.youtube.com/watch?v=Dbk1us0ekkU&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arberia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 38
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Thu Dec 30, 2010 11:59 am

GEZIM NIKA, me kengen, SHQIPERI O NENA IME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Medalim
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 65
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Thu Dec 30, 2010 6:59 pm

Plaku kete kange ndegjon ,

https://www.youtube.com/watch?v=bMd5T5tzDvU&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=UmtO0gehWM0&feature=related

dhe kete;

https://www.youtube.com/watch?v=0DY7JA2p9-c&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=UYpFo2NuBPY&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=J43gPpL66mo&feature=related


Kenege qe vajtohet historia kombetare dhe dhimbejet e shqyptareve !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Fri Dec 31, 2010 11:30 pm

Une po ndegjoi kengen OOOOOOOOOOOOOO e kam pas nje jaran te vjeter, e me ket keng ju pershendes te gjithve juve ON, e edhe juv qe keni humbur kreit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   Fri Dec 31, 2010 11:40 pm

Kujr jam kan nji vakt i rij dhe ju deshiroj disponim te mir ne ket nat festive .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kengen qe ndegjon ne keto moment......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kengen qe ndegjon ne keto moment......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: